قارچ گانودرما در ایران

قارچ گانودرما در ایران

شاید یکی از سوالاتی که ذهن خیلی هارو درگیر خودش کرده این باشه که آیا قارچ گانودرما در ایران هم وجود داره یا نه ؟
در حقیقت گانودرما نام یک قارچ اعجاب انگیز و معجزه آساست که به دلیل دارا بودن ویژگیهای کم یاب و اعجاب انگیزی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است و از گذشته های دور تا به امروز افراد زیادی در سرتاسر دنیا از گانودرما به عنوان یک مکمل غذایی بی نظیر با ویژگیهای فراوان یاد کرده اند.
اطلاعات بیشتر راجع به گانودرما: گانودرما چیست ..؟

در واقع گانودرما برای اولین بار چندین هزار ساله پیش در چین کشف میشه که به اون “ری شی” میگفتند و معتقد بودند که این قارچ نماد زندگی و طول عمر و حیات جاویدان است که به خاطر کم یاب بودنش مصرفش برای عموم ممنوع اعلام میشه و اونموقع فقط پادشاهان و شاهزادگان و درباریون اجازه ی استفاده از گانودرما رو داشتن. با گذشت زمان گانودرما در نقاط مختلف جهان هم کشف و پیدا میشه که این اتفاق باعث بالا رفتن محبوبیت گانودرما و افزایش مصرف کنندگانش در دنیا میشه.

قارچ گانودرما در ایران هم کشف میشه که به افتخار کسی که برای اولین بار قارچ گانودرما در ایران پیدا میکنه   این قارچ رو “قارچ منوچهری” نامگذاری میکنن و در حقیقت خیلیا قارچ گانودرما در ایران رو با نام قارچ منوچهری میشناسن.

کم یاب بودن و دسترسی دشوار به گانودرما و همچنین برخی ویژگیهای سخت ظاهری مانند پوسته ی سخت و چوب مانندی که سطح گانودرما رو میپوشونه باعث شده که نشه به راحتی از گانودرما استفاده کرد و این یعنی گانودرما نیاز به این داره که اول فرآوری بشه و بعد مصرف بشه، که این پروسه ی فرآوری خود نیاز به علم و تخصصی منحصر بفرد است چرا که گانودرما به شدت فعال بوده و در صورت کوچکترین اشتباهی این امکان وجود دارد که به کل تمامی خواص خود را از دست بدهد.
خوشبختانه امروز Dr.Biz به عنوان دومین کمپانی در دنیا و اولین کمپانی در ایران این مشکلو حل کرده و یکی از برترین راه های مصرف گانودرما یعنی ترکیب اون با قهوه رو جلو ی پامون گذاشته
اطلاعات بیشتر: قهوه گانودرما چیست

می خواهم از اخبار ویژه سایت گانودرما مطلع شوم

عضویت در خبرنامه
یک دیدگاه در “قارچ گانودرما در ایران

  • سلام
    اینجانب با همکاری آقای الماسی از اصفهان و دکتر فارسی از دانشگاه مشهد در حال آماده سازی سالن کوچک برای پرورش قارچ گانودرما هستم ، ولی از بازار فروش آن اطمینان خاطر ندارم و ترس از عدم موفقیت در فروش محصول را دارم .
    لطفا در صورت امکان در این زمینه راهنمایی فرمائید.
    با سپاس فراوان
    حبیب عسکری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *