مرحله دوم تاثیرات گانودرما

مرحله دوم تاثیرات گانودرما

مرحله دوم تاثیرات گانودرما

شاید براتون جالب باشه بدونید که وقتی گانودرما وارد بدن میشه چیکار میکنه و چه تاثیرات مثبتی بر روی بدن میزاره و پروسه ی عملکردیش تو بدن ما چجوریه؟ در ادامه با مرحله دوم تاثیرات گانودرما آشنا خواهید شد…

با ورود گانودرما به بدن ما ینج تا اتفاق جالب برامون میفته و درحقیقت گانودرما کار خودشو توی پنج مرحله شروع میکنه و تاثیرات مثبت خودشو روی بدن ما میزاره. البته باید بگم که تمامی این پنج مرحله به صورت یکجا اتفاق نمیفته و هرکدوم از این مرحله ها تو بازه های زمانی مختلفی اتفاق میفتن که به ترتیب مرحله ی بررسی، سمزدایی، تنظیم کردن، بازیابی کردن و جوانسازی نام داره که در ادامه بیشتر با این مرحله های جذاب و تاثیر گذار آشنا میشیم.

مرحله دوم تاثیرات گانودرما ،سم زدایی

از عمده ترین سموم موجود تو بدن ما میشه به اسید اوریک، اسید لاکتیک، ذخایر چربی و کلسترول،اشاره کرد که گانودرما بعد از کشف و شناسایی، شروع به خارج کردن و سمزدایی این سموم ازبدن ما میکنه. خوبه که بدونیم  امروزه گانودرما به عنوان قویترین سمزدای طبیعی موجود در جهان شناخته میشه که این امر بخاطر ترکیبات منحصر به فرد موجود در گانودرما میباشد.

این سمزدایی به شکلهای مختلفی از جمله جوش، خلط، ادرار و مدفوع، تعرق، سردردهای خفیف، اسهال و در بعضی موارد به صورت حالت تهوع دیده میشه و از بدن خارج میشه که اصلا جای نگرانی نداره و اتفاقا نشونه ی خوبیه چون اینجوری ما میفهمیم که سمهای بدنمون در حال خارج شدن

همچنین اگه تو بدن ما بیماری نهفته ای وجود داشته باشه که ما از وجود اون بی خبر باشیم مثل کبد چرب، کلسترول و یا حتی انواع تومورهای سرطانی که هنوز به مرحله ای نرسیدن که از خودشون نشونه ای داشته باشن، گانودرما با شناسایی اون بیماریها نه تنها مارو از وجودشون مطلع میکنه بلکه تو درمان و از بین بردنشون هم تاثیر بسیار مثبتی میزاره.

مدت زمان این مرحله ۳۰ هفته یعنی تقریبا ۷ ماه و نیم که بسته به مقدار سم موجود تو بدن متغیره

می خواهم از اخبار ویژه سایت گانودرما مطلع شوم

عضویت در خبرنامه


راهنمای کاملخرید گانودرما


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *