قیمت قهوه گانودرما

قیمت قهوه گانودرما

قارچ گانودرما و قهوه ی گانودرما به دلیل خواص زیاد و تاثیرات مثبت فراوانی که دارند امروزه در دنیا و به خصوص در کشورمان ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و افراد زیادی این محصول ارزشمند را در رژیم غذایی روزانه ی خود قرار داده و از آن به دلایل مختلفی از جمله تقویت سیستم ایمنی بدن، پیشگیری و کمک به درمان برخی بیماری ها، لاغری و چربی سوزی، افزایش انرژی و فعالیت های بدنی و ورزشی و … استفاده می کنند.
با توجه به محبوبیت بالای قارچ و قهوه گانودرما و تقاضایی که برای خرید این محصول در کشور وجود دارد و همچنین با توجه به اینکه عمده ی جستجو برای خرید این محصول در سایتهای اینترنتی و پیج های اینستاگرامی انجام می شود متاسفانه بسیار مشاهده شده که افراد سودجوی بسیاری از طریق سایتهای واسطه ای تقلبی و پیجهای اینستاگرامی غیر معتبر اقدام به عرضه ی محصولات غیر اصلی، تاریخ گذشته و بی کیفیت با قیمت های مختلف و متفاوتی کرده اند.
سایت گانودرما دات آی آر به عنوان اولین و تنها رسانه ی تخصصی گانودرما در ایران سعی کرده تا در این مقاله به طور کامل و مفصل قیمت قهوه ی گانودرما و دلایل چند قیمتی بودن و اختلاف قیمتی که این محصولات در فضای مجازی دارند را به طور کامل و مفصل بررسی کرده و با دادن اطلاعات ارزشمند، شما عزیزان را در خرید مطمئن این محصولات راهنمایی کند. با ما همراه باشید.

از کجا قهوه گانودرما اصل و با تخفیف خریداری کنیم

اولین نکته ای که در رابطه با خرید محصولات دکتر بیز و خرید قهوه گانودرما اصل باید بدانیم این است که تمامی محصولات شرکت بیز انحصاری هستند. انحصاری بودن یک محصول به این معنی است که آن محصول فقط یک تولید کننده، فقط یک عرضه کننده و فقط یک قیمت مشخص و مصوب در تمام کشور دارد. در نتیجه تنها تولید کننده و عرضه کننده ی قهوه گانودرما در ایران شرکت بیز می باشد که این محصول را فقط با یک قیمت مشخص و مصوب در تمام استان های ایران عرضه می کند.

یکی دیگر از ویژگی های شاخص محصولات انحصاری این است که این محصولات به دلیل ماهیت انحصاریشان معمولا شامل تخفیف در خرید نمی شوند و هر تعداد از آن محصول خریداری شود چه یک عدد چه صد عدد قیمت واحد برای هر محصول مشخص و مصوب هست به عنوان مثال گوشی اپل یک محصول انحصاری از کمپانی آیفون می باشد که هر ساله محصول جدید آن با قیمت مشخصی در سرتاسر دنیا عرضه می شود.
از همین موضوع می توان یک نتیجه گیری بسیار مهم کرد که تحت هیچ شرایطی محصولات شرکت بیز به دلیل ماهیت انحصاریشان شامل تخفیف نمی شوند پس اگر سایت و یا پیج اینستاگرامی به هر دلیل و ترفندی از جمله تخفیف ویژه، جشنواره ی فروش، تخفیف به ازای خرید چند بسته و یا تخفیف به ازای خرید پکیجی از محصولات اقدام به ارائه ی تخفیف بر روی محصولات و فروش با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی محصولات کرد در خرید خود ار آن سایت و یا پیج اینستاگرامی حتما مشکوک شوید.
بدیهی است که این فروشندگان توجیحاتی را در قبال فروش با قیمت پایینتر می آورند اما با توجه به انحصاری بودن محصولات و توضیحاتی که پیشتر ارائه کردیم، تمامی آن توجیحات فاقد ارزش می باشند.

قیمت قهوه گانودرما دکتر بیز در سال ۱۴۰۱

قیمت قهوه گانودرما دکتر بیز در سال ۱۴۰۱ مانند تمامی سالهای گذشته همواره مشخص و مصوب بوده که این قیمت از طرف شرکت بیز اعلام می شود و در صورت تغییر قیمت و افزایش آن به طور کامل از طرف خود شرکت بیز اطلاع رسانی خواهد شد.

سایت گانودرما دات آی آر به عنوان تنها رسانه ی تخصصی گانودرما در ایران بیش از ۴سال است که همکاری مستقیم خود را با شرکت بیز شروع کرده و به عنوان نماینده ی مستقیم این کمپانی تمامی محصولات سلامت محور این شرکت، از جمله قهوه های گانودرما را به طور مستقیم و بدون واسطه و با جدیدترین تاریخ تولید به دست متقاضیان و مشتریان این محصولات می رساند.

نکته ی مهم در رابطه با قیمت قهوه گانودرما دکتر بیز این است که مواد اولیه ی این محصول از جمله قهوه و قارچ گانودرما، از با کیفیت ترین نوع قهوه و گونه ی قارچ گانودرما لوسیدوم موجود در جهان می باشد که کاملا وارداتی بوده چرا که هر دوی این مواد اولیه یعنی قهوه و قارچ گانودرما لوسیدوم با کیفیت بالایی در ایران به عمل نمی آیند و برای تهیه ی محصولی با کیفیت با کلاس جهانی نیازمند وارد کردن این مواد به کشور هستیم.

به همین دلیل است که قیمت قهوه گانودرما دکتر بیز با نوسانات دلار تغییر کرده و قیمت این محصول امکان افزایش هم دارد. قیمت قهوه گانودرما دکتر بیز در سال ۱۴۰۱ دو مرتبه دستخوش تغییر و افزایش شده است یک بار در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ و بار دوم در اسفند ماه ۱۴۰۱ که دلیل آن افزایش و نوسان قیمت دلار در کشور می باشد.

شما می توانید هم اکنون قهوه گانودرما اصل را با قیمت مصوب از فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر به طور مستقیم و بدون واسطه و با جدیدترین تاریخ تولید از شرکت دکتر بیز خریداری کنید.

خرید اینترنتی قهوه گانودرما

در حال حاضر سایتهای اینترنتی و پیج های اینستاگرامی زیادی اقدام به فروش قهوه های گانودرما و سایر محصولات شرکت بیز می کنند. برای یک خریدار، اولین موضوعی که در هنگام برخورد با این سایتها و پیجها نظرش را جلب می کند این است که چرا هرکدام از این سایتها و پیجها محصولات را با قیمت های مختلف و متفاوتی ارائه می کنند؟ به کدام یک می توان اعتماد کرد و محصول را از کدام یک باید تهیه کرد؟ و دلیل این همه اختلاف قیمت چه چیز می باشد؟ در ادامه این موضوع را بررسی می کنیم

نکته ای که در رابطه با خرید محصولات دکتر بیز باید همواره به یاد داشته باشیم این است که تمامی این محصولات مخصوصا قهوه های گانودرما دکتر بیز کاملا انحصاری می باشند و یک محصول انحصاری همیشه تک قیمتی بوده و با یک قیمت مشخص و مصوب عرضه می شود.
پس به هیچ وجه ملاک مقایسه خود را قیمت پایینتر یا قیمت بالاتر محصولات قرار ندهید. اشتباه ترین طرز تفکر این است که فکر کنید هر جایی که قیمت ارزانتر یا قیمت گرانتر می دهد بهتر است. بلکه طرز تفکر درست این است که در ابتدا ببینید کدام سایت و یا پیج محصول را به قیمت اصلی و مصوب خود شرکت بیز ارائه می کند. چرا که این محصول توسط خود شرکت بیز در حال عرضه شدن است و سایت یا پیجی که ادعا می کند نماینده ی مستقیم شرکت بیز است و محصول را مستقیم از این کمپانی عرضه می کند طبیعتا نمی تواند محصول را با قیمتی پایینتر از قیمت عرضه ی آن به فروش برساند.

در نتیجه کسی که با قیمت پایینتر محصول را به فروش می رساند پس این محصول را مستقیم از شرکت بیز تهیه نکرده و آن را از یک شخص واسطه دریافت کرده؛ چرا که اگر ارزانتر بفروشد در واقع منفعتی برایش ندارد پس باید خیلی ارزانتر آن را خریداری کرده باشد که با کشیدن سود خود بر روی محصول کماکان آن را از قیمت اصلی هم ارزانتر عرضه کند. حال اون شخص واسطه کیست و از کجا این محصولات را با قیمت پایینتر می آورد جای بررسی و تحقیق دارد.
اگر هم فردی محصولات را گرانتر از قیمت اصلی و مصوب آن به فروش برساند طبیعتا گران فروش  بوده و خرید از آن فرد توجیحی ندارند.

پس محصولات دکتر بیز و مخصوصا قهوه گانودرما بیز را از سایتی تهیه کنید که محصول را به معنای واقعی کلمه، به طور مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه ای، از خود شرکت بیز به دست شما برساند آن هم با جدیدترین تاریخ تولید محصولات.
سایت گانودرما دات آی آر هم اکنون این امکان را برای خریداران محصولات شرکت بیز و قهوه های گانودرما دکتر بیز فراهم کرده. شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه ی فروشگاه تمامی محصولات سلامت محور شرکت بیز و قهوه گانودرما اصل را مستقیم و بدون واسطه تهیه کنید.

قیمت قهوه گانودرما در مشهد

شهر مشهد یکی از شهر های فعال در زمینه ی فروش محصولات شرکت بیز و قهوه های گانودرما می باشد که فروشندگان و متقاضیان زیادی هم دارد. متاسفانه مشاهده شده که بسیاری از فروشندگان محصولات دکتر بیز که در شهر مشهد فعال هستند این محصولات را با قیمتی پایینتر از قیمت اصلی به فروش می رسانند در حالی که ادعا می کنند که نماینده مستقیم شرکت بیز هم می باشند.

با توجه به انحصاری بودن محصولات شزکت بیز این نکته را در نظر داشته باشید که کالای انحصاری به کالایی گفته می شود که قیمت آن در هر شهر، استان و حتی کشوری که آن کالا عرضه می شود همواره ثابت و یکسان می باشد. هیچ کالای انحصاری نمی تواند با دو قیمت متفاوت در دو منطقه ی متفاوت عرضه بشود و محصولات شرکت بیز هم از این قاعده مستثنی نیستند.

شرکت بیز به عنوان تنها تولید کننده ی فرآورده های گانودرما و قهوه های گانودرما در ایران تمامی محصولات خود را با یک قیمت مشخص و مصوب در تمام استانها و شهرهای ایران عرضه می کند. در نتیجه قیمت قهوه گانودرما بیز در تهران هیچ تفاوتی با قیمت آن در مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، سنندج، گرگان، مازندران، گیلان، خوزستان و … ندارد و تمامی محصولات شرکت بیز با یک قیمت یکسان، مشخص و مصوب و تعریف شده در تمام ایران عرضه می شوند بدون حتی هزار تومان تغییر و تفاوت.

شما عزیزان از طریق صفحه ی فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر در هر کجای ایران عزیز که هستید می توانید به طور مستقیم و بدون واسطه محصول مورد نظر خود را با قیمت مصوب و با خیال راحت از شرکت بیز خریداری کنید و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت قارچ گانودرما

عوامل بسیاری در تعیین قیمت قارچ گانودرما تاثیرگذار هستند که از جمله مهمترین آنها می توان به گونه و نژاد قارچ و همچنین کیفیت تولید و پرورش آن اشاره کرد چرا که چیزی که در نهایت باعث ارزشمندی قارچ گانودرما می شود مقدار مولفه ها و مواد موثر موجود در آن است که تحت شرایط مختلف می تواند تغییر کند.

ارزشمند ترین گونه ی قارچ گانودرما در دنیا قارچ گانودرمای لوسیدوم می باشد که در مناطق خاصی رشد می کند و امروزه افراد زیادی اقدام به پرورش و کشت آن کرده اند. لازم به ذکر است که با کیفیت ترین گونه ی این قارچ در چین پرورش می باید و در ایران نیز نمونه های با کیفیتی از آن نیز وجود دارد اما باید به یاد داشته باشید که در ایران افراد بسیاری گونه های متفرقه و یا بی کیفیت قارچ گانودرما را به فروش می رسانند در نتیجه در خرید این قارچ از مراکز معتبر و مطمئن اقدام به خرید کنید.

همچنین خوب است بدانید بهترین حالت مصرف قارچ گانودرما به صورت ترکیب شده با قهوه می باشد که در حال حاضر در ایران شرکت بیز اولین و تنها تولید کننده ی استاندارد و حرفه ای قهوه ی گانودرما می باشد.
شما عزیزان می توانید تمامی طعم های قهوه گانودرما بیز و همچنین با کیفیت ترین نوع قارچ گانودرمای بکر را به طور مستقیم و بدون واسطه و با مناسب ترین قیمت به همراه مشاوره ی رایگان قبل از خرید و حین مصرف از صفحه ی فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر تهیه کنید.

قهوه گانودرما را از کجا بخریم

قهوه گانودرما را از کجا بخریم؟ با توجه به انحصاری بودن قهوه گانودرما دکتر بیز در ایران مشخصا برای تهیه ی این محصول باید به نمایندگی های اصلی و مجاز شرکت بیز مراجعه کرد. با توجه به گستردگی سایتها و پیجهای اینستاگرامی بی شماری که خود را نمایندگی های مستقیم و مجاز شرکت بیز معرفی می کنند قبل از خرید محصول به نکاتی که در ادامه گفته می شود حتما توجه کنید:

  • قیمت محصول: این نکته را فراموش نکنید که شما در حال خرید یک محصول کاملا انحصاری هستید که فقط و فقط با یک قیمت مشخص و مصوب در سرتاسر ایران عرضه می شود و به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی محصولات شرکت بیز شامل تخفیف نمی شوند چه در تهداد بالای خرید این محصول و چه حتی در مناسبت های خاص؛ پس اولین نکته برای صحت یک نمایندگی درست و واقعی برای عرضه ی محصولات شرکت بیز این است که محصولات را به همان قیمت خود کمپانی عرضه کند، نه کمتر و نه بیشتر.
  • تاریخ تولید محصولات: با توجه به فروش بالای شرکت بیز می توان به این نتیجه رسید که اکثر محصولات این شرکت دائما در حال تولید شدن هستند پس بدیهی است که زمانی که شما قهوه گانودرما بیز و یا هر محصول دیگر این شرکت را سفارش می دهید، جدیدترین تاریخ تولید محصول برای شما ارسال شود. البته لازم به ذکر است که تمام افرادی که خود را نماینده ی مستقیم شرکت بیز معرفی می کنند با اطمینان میگویند که جدید ترین سری تولید را برای شما ارسال خواهند کرد اما بسیاری مشاهده شده که خیلی از فروشندگان با تغییر دادن تاریخ انقضای محصولات سعی بر فروش محصولات تاریخ گذشته می کنند بدون آنکه مشتری متوجه بشود لذا توصیه می شود علاوه بر چک کردن و اطمینان پیدا کردن از تاریخ تولید و انقضای محصولات به این نکته که محصول را به قیمت مصوب خود کمپانی بیز هم تهیه می کنید دقت کنید. خرید محصولات ارزانتر معمولا نشان دهنده ی محصولات مشکل دار، تاریخ گذشته و یا تقلبی است.
  • مشاوره، پشتیبانی و خدمات پس از فروش: ارائه ی یک مشاوره ی صحیح قبل از خرید با توجه به شرایط و دلیل مصرف کنندگان و همچنین ادامه داشتن این مشاوره در حین مصرف محصولات و قطع نشدن رابطه ی مشتری و مشاور نکته ی مهم دیگری است که نمایندگان مستقیم شرکت بیز موظف به رعایت آن می باشند. بسیاری مشاهده شده که خریداران نه تنها مشاوره ی درست و صحیحی از محصول مصرفی خود دریافت نمی کنند بلکه حتی ارتباط آنها با فروشنده ی محصول بعد از ثبت سفارش و خرید محصول قطع می شود. این موضوع معمولا در پیج های اینستاگرامی و سایتهای واسطه ای و فروشگاهی که اقدام به عرضه ی محصولات می کنند دیده می شود و جالب است که نکته ی مشترک میان تمامی آنها عرضه ی محصولات ارزانتر و باقیمت هایی پایینتر از قیمت مصوب شرکت بیز می باشد.

سایت گانودرما دات آی آر به عنوان اولین رسانه و فروشگاه تخصصی گانودرما در ایران شناخته می شود که بیش از ۴ سال است به طور مستقیم با شرکت بیز همکاری خود را شروع کرده و علاوه بر ارائه ی کاملترین مشاوره ی گانوتراپی به مشتریان خود، آنها را در تمامی مراحل مصرف محصولات همراهی کرده و تمامی سفارشات را به طور مستقیم و بدون واسطه و با جدیدترین تاریخ تولید محصولات، با قیمت مصوب و رسمی شرکت بیز به مشتریان خود عرضه می کند.

قیمت قارچ گانودرما دکتر بیز

همانطوز که پیش تر اشاره کردیم قیمت قارچ گانودرما دکتر بیز که در واقع به صورت قهوه گانودرما دکتر بیز عرضه می شود همواره مشخص و مصوب می باشد که به طور رسمی توسط خود شرکت بیز اعلان می شود و در صورت هرگونه تغییر در قیمت شرکت بیز این موضوع را به طور رسمی اطلاع رسانی می کند.

شرکت بیز قارچ گانودرما خام و فرآوری شده ندارد و محصولات گانودرمای خود را به صورت قهوه های گانودرما در پنج طعم مختلف، صابون و شامپوهای گانودرما و سرم قارچ گانودرما عرضه می کند.

تمامی محصولات شرکت بیز در سرتاسر ایران دارای یک قیمت مشخص و مصوب می باشند و هیچ گونه تخفیفی ندارند. در هنگام خرید به این موضوع توجه داشته باشید.

قیمت قهوه گانودرما عمده

همانطور که پیشتر اشاره کردیم قهوه گانودرما بیز یک محصول انحصاری می باشد که همواره قیمت آن مصوب و مشخص می باشد که به طور رسمی توسط شرکت بیز اعلام می شود در نتیجه قیمت قهوه گانودرما عمده با قیمت قهوه گانودرما تکی هیچ فرقی نمی کند.

به عبارتی شما چه یک بسته قهوه گانودرما دکتر بیز سفارش بدهید و چه صد بسته از این محصول سفارش بدهید قیمت هر یک بسته ی آن همیشه ثابت و مشخص خواهد بود و خرید تعداد بیشتر قهوه گانودرما دکتر بیز منجر به تخفی بر روی آن و ارزانتر خریدن آن نمی شود.

این موضوع برای تمام قهوه های گانودرما و تمام محصولات شرکت بیز صادق می باشد پس فریب افراد سودجویی که از این موضوع استفاده می کنند تا محصولات متفرقه، تقلبی و تاریخ گذشته را به قیمت ارزانتر به فروش برسانند، نخورید.

خرید قهوه گانودرما سوپریم

شما عزیزان می توانید جهت خرید قهوه گانودرما سوپریم از صفحه ی فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر اقدام کنید و محصول مورد نظر خود را به هر تعدادی که تمایل دارید به طور مستقیم و بدون واسطه و با قیمت مصوب خود شرکت بیز تهیه بکنید.

لازم به ذکر است که قهوه های گانودرما دکتر بیز در پنج طعم کلی به فروش می رسند که شامل موارد زیر می باشد:

قیمت خرید قهوه گانودرما

با توجه به انحصاری بودن قهوه گانودرما، این محصول با یک قیمت مشخص و مصوب در سر تا سر ایران عرضه می شود در نتیجه قیمت خرید قهوه گانودرما و قیمت فروش آن برای نمایندگان مستقیم شرکت بیز یکی می باشد چرا که در واقع اگر فروشنده ای ادعای نماینده ی مستقیم شرکت بیز را می کند در واقع باید محصول را توسط خود شرکت بیز برای مشتری عرضه کند چرا که با توجه به دلایلی که پیشتر توضیح دادیم امکان اینکه بتوان یک محصول انحصاری را با قیمت پایینتری خرید و با قیمت مصوب یا بالاتر به فروش رساند وجود ندارد.
یک نماینده ی مستقیم محصول را توسط خود کمپانی تولید کننده به مشتری عرضه می کند و بر اساس محاسبات مشخصی درصد سود مشخص خود را از کمپانی دریافت می کند.

پس به یاد داشته باشید که اگر فردی خود را نماینده ی مستقیم شرکت بیز معرفی کرد ولی قصد فروش محصول با قیمت ارزانتر  یا گرانتر را داشت، این فرد نمی تواند نماینده ی مستقیم شرکت بیز باشد و صرفا یک واسطه ی فروش محصول بوده که احتمالا یک محصول ایراد دار و دارای مشکل را عرضه می کند حال این فرد می تواند یک پیج اینستاگرامی باشد و یا حتی یک سایت اینترنتی، فروشگاهی و واسطه ای معروف و به ظاهر موجه.

قیمت قهوه گانودرما سوپریم

قیمت قهوه گانودرما سوپریم شرکت بیز هم مانند سایر طعمهای قهوه گانودرما این شرکت همواره ثابت و مشخص بوده که به طور رسمی توسط شرکت بیز اعلام می گردد.
نکته ی مهم در رابطه با قیمت قهوه گانودرما سوپریم این است که هرگونه تغییر قیمت در رابطه با این محصول از طرف شرکت بیز به طور رسمی اعلام می شود و این محصول به هیچ وجه داراری تخفیف نمی باشد.

با توجه به اینکه قهوه سوپریم گانودرما بیز جزء محبوب ترین و پر فروش ترین طعمهای قهوه گانودرما دکتر بیز می باشد متاسفانه افراد بسیاری نمونه های تقلبی و تاریخ گذشته ی این محصول را با قیمت های مختلف و ارزانتر از قیمت واقعی آن به فروش می رسانند.

نکته ی مهم اینجاست که وقتی از این افراد که معمولا در پیجهای اینستاگرامی و یا سایتهای واسطه ای و فروشگاهی اقدام به فروش محصولات شرکت بیز می کنند سوال بپرسید که دلیل این ارزان فروشی چیست پاسخ شما را با جملاتی مانند تخفیف ویژه، جشنواره ی فروش، خرید در حجم بالا با قیمت ارزانتر و … می دهند در صورتی که باید بدانید تمام محصولات سلامت محور شرکت بیز مخصوصا قهوه گانودرما بیز جزء محصولات انحصاری این شرکت بوده و قیمت قهوه سوپریم گانودرما و سایر طعمهای قهوه گانودرما و محصولات شرکت دکتر بیز همواره مشخص و مصوب و رسمی می باشد و به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی مشمول تخفیف و یا قیمت ارزانتر نمی شوند چه برای فروشنده و چه برای خریدار.

نکته ی مهم بعدی که باید بدانید این است که از اسفند ۱۴۰۲ به این ور نیز تمامی طعمهای قهوه گانودرما با بک قیمت مشابه به فروش می رسند و هیچ طعمی از طعم دیگر گرانتر نیست. پس هرگونه توجیهی مبنی بر اینکه چون قهوه سوپریم دارای جینسینگ است پس قیمت بالاتری دارد کاملا اشتباه بوده و واقعیت ندارد.

قیمت قهوه موکا دکتر بیز

در حال حاضر و با افزایش قیمت های جدید که توسط شرکت بیز اعلام شده قیمت قهوه موکا دکتر بیز با سایر طعمهای قهوه های گانودرمای این شرکت یکی و برابر می باشد و هیچ کدام از ظعمهای قهوه های گانودرما دکتر بیز نسبت به دیگری ارزانتر و یا گرانتر نیستند.

متاسفانه بسیار زیاد مشاهده می شود که افراد سودجو برخی طعمها را با قیمت های ارزانتر یا گرانتر به فروش می رسانند و برای این موضوع توجیحات مختلفی را هم می آورند اما به یاد داشته باشید تمامی طعمهای قهوه های گانودرما با یک قیمت مشخص و مصوب و یکسان در حال عرضه شدن می باشند.

شما عزیزان می توانید قهوه گانودرما موکا دکتر بیز را از طریق صفحه فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر بدون واسطه و با جدیدترین تاریخ تولید محصولات و با قیمت مشخص و مصوب به طور مستقیم از شرکت بیز خریداری کنید.

قیمت قهوه گانودرما هات چاکلت

قیمت قهوه گانودرما هات چاکلت نیز مانند قهوه موکا دکتر بیز، قهوه سوپریم دکتر بیز و سایر طعمهای قهوه های گانودرما شرکت بیز مشخص و مصوب می باشد و در حال حاضر تمامی طعمهای قهوه های گانودرما بر عکس گذشته، دارای قیمت یکسان می باشند.

گانودرما هات چاکلت تنها طعم از نوشیدنی های حاوی گانودرمای شرکت بیز می باشد که فاقد قهوه و کافئین بوده و از این رو برای افراد حساس به کافئین گزینه ی ایده آلی می باشد. این طعم مدتی بود که تولیدش متوقف شده بود ولی پس از مدتی مجدد شروع به تولید و عرضه شده است.

شما عزیزان می توانید تمامی هات چاکلت گانودرما دکتر بیز را از طریق صفحه فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر بدون واسطه و با جدیدترین تاریخ تولید محصولات و با قیمت مشخص و مصوب به طور مستقیم از شرکت بیز خریداری کنید.

قیمت قهوه گانودرما لاته

قیمت قهوه گانودرما لاته نیز مانند سایر طعم های قهوه گانودرما بیز همواره یک قیمت مشخص و مصوب می باشد که به طور رسمی توسط شرکت بیز اعلام می شود. در سالیان گذشته قیمت قهوه لاته گانودرما همواره ۹ هزار تومان از سایر طعمهای قهوه های گانودرما ارزانتر بود اما در آخرین سری تغییراتی که اسفند ماه ۱۴۰۱ در قیمت قهوه گانودرما دکتر بیز به وجود آمد قیمت قهوه گانودرما لاته دکتر بیز با سایر طعمهای قهوه گانودرما برابر شد.

شما عزیزان می توانید هم اکنون تمامی طعمهای قهوه های گانودرما را از صفحه ی فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر سفارش دهید به صورت مستقیم، بدون واسطه و با جدیدترین تاریخ تولید و قیمت مصوب اعلام شده از طرف شرکت بیز.

نحوه مصرف قهوه گانودرما دکتر بیز

نحوه مصرف قهوه گانودرما دکتر بیز که در واقع بخش بسیار مهمی از روند مصرفی این محصول به حساب می آید باید توسط مشاورین مجرب و پس ار بررسی شرایط و دلیل مصرف کننده به او گفته شود.

متاسفانه اکثر افرادی که ادعای نمایندگی مستقیم شرکت بیز را دارند با تجویز های اشتباه در نحوه مصرف قهوه گانودرما دکتر بیز اثر بخشی محصول را به شکل قابل ملاحظه ای پایین می آورند و در نتیجه فرد مصرف کننده با صرف هزینه و زمانی که برای مصرف این محصول کرده است نتیجه ی مصبت را دریافت نمی کند.
اکثر این تجویز های اشتباه با مصرف قهوه گانودرما دکتر بیز به صورت ناشتا و یا مصرف یک ساشه در دو وعده ی مجزا همراه است که کاملا غلط بوده و به هیچ وجه مصرف این چنین محصول توصیه نمی شود.

سایت گانودرما دات آی آر به عنوان اولین رسانه و فروشگاه تخصصی گانودرما در ایران همواره سعی کرده تا کاملترین، به روز ترین و تخصصی ترین توصیه های موجود را در رابطه با نحوه مصرف قهوه گانودرما دکتر بیز و قارچ گانودرما لوسیدوم به مشتریان خود ارائه کند و با بررسی مداوم شرایط مصرف کننده، وی را تا رسیدن به حداکثر نتیجه ی مثبت دریافتی در ازای مصرف محصولات سلامت محور شرکت بیز همراهی کند.

قیمت قهوه گانودرما برای لاغری

منظور از قیمت قهوه گانودرما برای لاغری درواقع قیمت قهوه سوپریم گانودرما یا قهوه گانودرما ماسالا می باشد چرا که این دو طهم از قهوه گانودرما دکتر بیز برای لاعری و چربی سوزی موثر می باشند و اگر فردی به دنبال قهوه گانودرما برای لاغری می باشد بهتر است که یکی از این دو طعم را انتخاب کند.

اما اگر در انتخاب این دو طعم مطمئن نیستید نگران نباشید، مشاورین مجرب سایت گانودرما دات آی آر به صورت کامل شما را در انتخاب طعم مناسب برای نیاز مصرفیتان راهنمایی کرده و به طور کامل مشاوره می دهند.

قیمت قهوه گانودرما برای لاعری یا بهتر بگوییم قیمت قهوه گاتودرما سوپریم یا ماسالا را می توانید از طریق صفحه ی فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را مستقیم، بدون واسطه و با جدیدترین تاریخ تولید و با قیمت مصوب و رسمی شرکت بیز انتخاب و خریداری نمایید.

بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما برای لاغری

برای اینکه متوجه شوید بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما برای لاغری چه وقت است بهتر است قبل از خرید با مشاورین ما راجع به این موضوع صحبت کنید.

سایت گانودرما دات آی آر به عنوان اولین رسانه ی تخصصی گانوتراپی در ایران به طور دقیق و کامل شما عزیزان را در رابطه با نحوه ی صحیح مصرف قهوه گانودرما، دوز مصرفی مناسب و بهترین زمان مصرف آن راهنمایی می کند تا بتوانید بیشترین اثر بخشی را از مصرف محصول ببینید.

مشاورین ما نه تنها بهترین زمان مصرف فهوه گانودرما برای لاغری را به شما می گویند بلکه نکات تکمیلی ارزشمندی را نیز به شما می گویند تا بتوانید سریعتر به وزن دلخواه خود برسید. این موضوع برای تمامی اختلالات نیز صادق است.

قیمت قهوه گانودرما برای زگیل تناسلی

قهوه گانودرما مناسب برای زگیل تناسلی در وحله ی اول طعم سوپریم می باشد پس قیمت قهوه گانودرما برای زگیل تناسلی در واقع همان قیمت قهوه گانودرما سوپریم دکتر بیز می باشد که حاوی پودر قارچ گانودرما، قهوه و جینسینگ می باشد.

توجه داشته باشید که از اسفند ماه سال ۱۴۰۱ قیمت قهوه سوپریم گانودرما بیز با سایر طعم های قهوه گانودرما شرکت بیز مشابه می باشد و به هیچ وجه این محصول ارزانتر یا گرانتر از سایر طعم ها عرضه نمی شود.

قیمت قهوه گانودرما برای زگیل تناسلی مشخص و مصوب می باشد که شما عزیزان می توانید هم اکنون تمامی طعمهای قهوه های گانودرما ازجماه قهوه گانودرما سوپریم را از صفحه ی فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر سفارش دهید به صورت مستقیم، بدون واسطه و با جدیدترین تاریخ تولید و قیمت مصوب اعلام شده از طرف شرکت بیز.

قیمت قهوه گانودرما برای پیسی

قهوه گانودرما مناسب برای پبسی در وحله ی اول و برای شروع مصرف طعم موکا می باشد البته لازم است که قبل از ثبت سفارش با مشاورین ما در این خصوص صحبت کنید تا با بررسی کامل شرایط بدنیتان، شما را دقیقتر راهنمایی کنند.
پس قیمت قهوه گانودرما برای پبسی در واقع همان قیمت قهوه گانودرما سوپریم دکتر بیز بوده که حاوی پودر قارچ گانودرما، قهوه و کاکائو است.

قیمت قهوه گانودرما برای پیسی مشخص و مصوب می باشد که شما عزیزان می توانید هم اکنون تمامی طعمهای قهوه های گانودرما ازجماه قهوه موکا گانودرما را از صفحه ی فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر سفارش دهید به صورت مستقیم، بدون واسطه و با جدیدترین تاریخ تولید و قیمت مصوب اعلام شده از طرف شرکت بیز.

قیمت محصولات گانودرما

در حال حاضر شرکت بیز تنها تولید کننده ی استاندارد فرآورده های گانودرما در ایران می باشد که محصولات خود را به صورت قهوه گانودرما، صابون گانودرما، شامپو گانودرما و سرم قارچ گانودرما عرضه می کند. قیمت محصولات گانودرما شرکت بیز همواره مشخص و مصوب می باشد چرا که تمامی آنها کاملا انحصاری بوده و توسط خود شرکت بیز عرضه می شوند و نه واسطه های فروش محصولات.

قیمت محصولات گانودرما را می توانید از طریق صفحه فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر مشاهده بکنید و در صورت نیاز به مشاوره از طریق شماره های تماس قرار داده شده در داخل سایت با مشاورین ما تماس بگیرید و محصولات مناسب خود را سفارش دهید.

قیمت قهوه گانودرما دیجی کالا

قیمت قهوه گانودرما در دیجی کالا و سایر سایتها واسطه ای و فروشگاهی بسیاری که در اینترنت وجود دارد هیچگاه نمی توانند منبع معتبر و رسمی برای استعلام و خرید محصولات شرکت بیز باشند که دلایل آن را در ادامه توضبح می دهیم:

  • اول اینکه محصولات سلامت محور شرکت بیز کاملا انحصاری می باشند و این یعنی به هیچ وجه شرکت بیز محصولات خود را در سایتهای واسطه ای و فروشگاهی مثل دیجی کالا به فروش نمی رساند چون نیازی به این کار ندارد و خود شرکت بیز به عنوان یک رسانه ی مستقل و رسمی آنقدری بازار فروش دارد که نیاری به بازار سازی مضاعف توسط سایتهای واسطه ای و فروشگاهی مثل دیجی کالا نداشته باشد
  • دوم اینکه محصولاتی که در سایتهای واسطه ای و فروشگاهی مثل دیجی کالا به فروش می رسند معمولا توسط بازاریابان و واسطه های فروش محصول انجام می شود و نه خود برند اصلی تولید کننده در نتیجه شما با خرید از این سایتها محصول را از واسطه های فروش خریداری می کنید و نه از خود شرکت بیز که این موضوع احتمال خرید محصول غیر اصلی و مشکل دار را بالا می برد. حال آنکه قیمت پایینتر عرضه شده در این سایتها گواهی بر این مدعاست.

پس محصولات شرکت بیز را فقط از نمایندگان معتبر این کمپانی بخواهید که محصول را با قیمت مصوب اعلام شده توسط شرکت بیز عرضه می کنند.

قیمت قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی

قیمت قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی را می توانید از طریق صفحه ی فروشگاه سایت ما ببینید و در صورت نیاز به مشاوره از طریق شماره های تماس قرار داده شده در داخل سایت نسبت به برقراری تماس با مشاورین ما و صبت سفارش این محصول اقدام فرمایید.

قارچ گانودرما به دلیل آنکه می تواند باعص تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن بشود می تواند برای کنترل بیماری های ویروسی مانند زگیل تناسلی بسیار موثر عمل کند. و تاثیر خوبی بر روی کنترل این ویروس در بدن بگذارد.

قیمت قارچ گانودرما برای زگیل تناسلی را می توانید از طریق صفحه فروشگاه سایت گانودرما دات آی آر مشاهده بکنید و در صورت نیاز به مشاوره از طریق شماره های تماس قرار داده شده در داخل سایت با مشاورین ما تماس بگیرید و محصولات مناسب خود را سفارش دهید.

اطلاع از اخبار از طریق پیامک:
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.