قهوه گانودرما برای لاغری

قهوه گانودرما برای لاغری

یکی از موضوعاتی که اخیرا در فضای مجازی بسیار مطرح می شود “قهوه گانودرما برای لاغری” می باشد. مطالب مختلفی که تاثیرات قارچ گانودرما را بر روی لاغری بررسی می کنند و بعضا اغراق آمیز به معرفی خواص قهوه گانودرما برای لاغری می پردازند.

دنیای امروز ما دنیایی پر از هیاهو، شلوغی و روزمرگی های مختلفی است که این موضوع با افزایش روز افزون تکنولوژی و سرگرمی های مختلف تشدید هم شده و اگر واقع بینانه نگاهی به دورو بر خود بیندازیم متوجه خواهیم شد که تمامی این موارد گرایش جامعه ی بشری به ورزش، تحرک و همچنین داشتن تغذیه ی سالم را کم کرده است. همین موضوع باعث شده تا افراد به جای آنکه در زمان گرسنگی خود آشپزی کنند خیلی سریع به فست فودهای رنگارنگی که هر روز هم به تعدادشان اضافه می شود رجوع کنند و یا بجای داشتن یک فعالیت بدنی منظم روزانه به عملهای جراحی مختلفی که آنها را خوش هیکل تر و متناسب تر نشان دهد روی بیاورند.

در این مقاله سعی کردیم تا با ارائه ی تعریف درستی از چاقی و لاغری و آشنا شدن با مکانیزم های آنها، تمام خواص و تاثیرات قهوه گانودرما برای لاغری را هم بررسی کرده و طور واقع بینانه ای و نه اغراق آمیز نگاهی به مزیت های قهوه گانودرما برای لاغری داشته باشیم. با ما همراه باشید.

بیماری به اسم چاقی

جالب است بدانید چاقی یک بیماری به حساب می آید و در حال حاضر جزء شایعترین بیماریها در دنیا محسوب می شود ولی متاسفانه اکثر آدمها آن شکلی که باید از چاقی شناخت نداشته و آن گونه که از سایر بیماری ها می ترسند و دائما با پیشگیری های مختلف سعی در بیمار نشدن خود دارند، توجه زیادی به وزن خود ندارند و حتی با وجود اینکه به اضافه وزن و چاقی مبتلا هستند بدون داشتن کوچکترین نگرانی از این موضوع با آن کنار می آیند.

بد نیست که بدانید چاقی می تواند زمینه ساز بسیاری از بیماریها و اختلالات دیگر در بدن بشود و در واقع می توان گفت که چاقی خود بیماریی است که بیماری های دیگر از آن به وجود می آیند؛ بیماری هایی مانند:

 • مشکلات قلبی و عروقی
 • بیماری و اختلالات کبدی
 • فشار خون
 • چربی و غلظت خون
 • مشکلات و اختلالات متعدد گوارشی
 • سکته
 • دیابت
 • مشکلات مفصلی و استخوانی
 • و…

طبق آمار به دست آمده نزدیک به ۲۷ میلیون نفر از جمعیت ایران دچار چاقی مفرط هستند و این آمار سالیانه در حال رشد هست. اگر بخواهیم به زبان ساده تر این موضوع را توضیح دهیم باید بگوییم که در ایران از هر ۳ نفر ۱نفر دچار چاقی و اضافه وزن می باشد که خود این موضوع ابتلا به بیماری های دیگر را تشدید می کند.

چگونه لاغر شویم و لاغر بمانیم

پیش از آنکه به خواص قهوه گانودرما برای لاغری بپردازیم، حال که کمی با چاقی و مضرات آن آشنا شدیم این سوال پیش می آید که چگونه باید با چاقی مقابله کنیم؟

طبیعتا بهترین، ارزانترین و راحتترین روش برای مقابله با چاقی، پیشگیری از چاق شدن است. مطمئنا با رعایت رزیم غذایی سالم و استاندارد و محدود کردن غذاهای فست فودی، سرخ کردنی ها و مواد غذایی دارای قند بالا و همچنین داشتن فعالیت بدنی منظم روزانه هرچند کم، و در نتیجه تغییر سبک زندگی ناسالم به سبک زندگی سالم، می توان هیچوقت به استقبال چاقی نرفت.

اما اگر دچار اضافه وزن و چاقی هستیم در ابتدا باید یاد بگیریم که چگونه لاغر شویم آن هم به صورت علمی و اصولی و متناسب با ماهیت و طبیعت بدن انسان.
شاید تا به حال برای شما هم پیش آمده باشد که یک رژیم لاغری را شروع کرده و وزن هم کم کرده باشید ولی وقتی که رژیم را رها کردید تمام آنچه که از وزنتون کم شده بود بعد از مدتی دوباره بر میگردد و روز از نو و روزی از نو.

همچنین نگرانی های ناشی از وارد شدن آسیب به کبد و سیستم گوارش، ریزش مو، خراب شدن پوست و… که بر اثر شروع یک رژیم لاغری به سراغمان می آید با افزایش استرس، به خودی خود می تواند مشکلات و اختلالات دیگری را برای ما به وجود آورد.
البته این نگرانیها خیلی هم غیر منطقی نیست چرا که آمار نشان می دهد که بیشتر کسانی که رژیم های مختلف لاغری را شروع کرده اند دچار سوء تغذیه و کمبود ویتامین های مختلف در بدنشان شده اند. و خیلی وقتها دلیل لاغر شدن افراد هم همین ضعیف شدن بدن براثر کمبود املاح، ویتامین و پروتئین های مورد نیاز بدنشان بوده و نه چربی سوزی محض.

نکته ی مهم بعدی که در واقع تبدیل به یک باور غلط در بین افراد شده به خصوص کسانی که به دنبال رعایت رژیم های مختلف غذایی هستند این است که تصور می شود رژیم خوب رژیمیست که در آن خیلی از مواد غذایی و خوراکی ها خذف شده باشد و یا اصطلاحا رژیم خوب، “نخوردن” است.
این نوع رژیم ها عمدتا ما را یاد مواردی همچون حذف برنج از رژیم غذایی و یا خوردن روزانه ۱۰ قاشق برنج و یا خوردن یک کف دست نان و… و تحمل گشنگیهای بعد از آن می اندازد.
اما خوب است که بدانید رژیم اصولی و علمی به معنای حذف وعده های غذایی و یا “نخوردن” نیست بلکه “درست خوردن” است. به این معنا که بدانیم چه چیزی را کِی و به چه مقدار و به چه شکلی میل نماییم. جهت مطالعه بیشتر: چگونه لاغر شویم و لاغر بمانیم

در ادامه تاثیر قهوه گانودرما برای لاغری و فواید قهوه گانودرما برای لاغری را بررسی خواهیم کرد.

قهوه گانودرما برای لاغری

بعد از فرا گرفتن نکات مهم مربوط به رژیم های مختلف لاغری و دانستن اصول لاغر شدن، استفاده از مکملهای طبیعی و ارگانیک که توانایی افرایش سرعت چربی سوری در بدن فرد را دارند، می توانند بسیار زیاد حائز اهمیت باشد. یکی از همین مکمل های ارگانیک، قهوه گانودرما می باشد که مولفه های طبیعی موجو در آن باعث شده تا قهوه گانودرما برای لاغری بسیار مناسب و ایده آل باشد.

نکته ی بسیار مهم در رابطه با قهوه گانودرما و به صورت کلی مکملهای لاغری ارگانیک، عدم شیمیایی و صنعتی بودن آنها می باشد چرا که اگر غیر از این باشد می تواند صدمات جبران ناپذیری را به اندامهای حیاتی درون بدن از جمله کبد و کلیه ها وارد کند و صد در صد لاغری ای که به همراه می آورد، موقت و همراه با عوارض جانبی مختلف خواهد بود.

از جمله مهمترین مولفه های طبیعی موجود که مصرف قهوه گانودرما برای لاغری را ایده آل کرده است، وجود ژرمانیوم ارگانیک غنی در قارچ گانودرما می باشد که می تواند جریان و گردش خون در بدن را علاوه بر منظم کردن، افزایش دهد که این موضوع می تواند منجر به چربی سوزی طبیعی در بدن بشود.

از طرفی قهوه گانودرما می تواند انرژی لازم برای انجام فعالیت های بدنی و فیزیکی را فراهم کرده و به این ترتیب کسالت و تنبلی ناشی از عدم تحرک را تا حدودی در فرد مصرف کننده کاهش دهد.

قارچ گانودرما به دلیل دارا بودن املاح معدنی، ویتامینها و پروتئین می تواند مواد مغذی مورد نیاز بدن را تامین کرده و به این ترتیب از سوء تغذیه در حین رژیم لاغری جلوگیری کند.

همچنین قارچ گانودرما می تواند با خاصیت سمزدایی که دارد به کبد در تصفیه و پاکسازی بدن کمک کرده و همچنین با منظم کردن ترشح هورمون ها در بدن، بر روی چاقی های ناشی از اختلالات هورمونی مانند تیروئید هم تاثیرات بسیار قابل توجهی بگذارد.

اگر چه فواید قهوه گانودرما برای لاغری را نمی توان نادیده گرفت اما محصول تخصصی شرکت دکتر بیز (تولیدکننده قهوه گانودرما در ایران)، دمنوش لاغری دکتر بیز می باشد و بهتر است قارچ گانودرما به عنوان یک مکمل عالی و قدرتمند در کنار دمنوش لاغری دکتر بیز استفاده شود. شرکت دکتر بیز با ترکیب قوی ترین دمنوش های لاغری گیاهی موفق به تولید یکی از موثر ترین دمنوش های لاغری تماما طبیعی شده است.

اطلاع از اخبار از طریق پیامک:
4 دیدگاه در “قهوه گانودرما برای لاغری

  • قیمت محصولات فقط در برخی پیجهای اینستاگرامی و سایتهای واسطه ای و فروشگاهی مثل ترب، کالا اکسیر و … متفاوت هست؛

   دلیل این موضوع هم این هست که این پیج های اینستاگرامی و این سایتهای فروشگاهی ماهیت واسطه ای دارند و محصولی که در این مراکز عرضه میشوند محصولی نیست که مستقیم از خود کمپانی بیز برای شما ارسال بشه و توسط دلال ها و واسطه های مختلف در این پیج ها و سایتها برای فروش قرار داده میشن و این موضوع احتمال غیر اصلی بودن محصول و تاریخ گذشته بودن محصول رو افزایش میده که نتیجش میشه قیمت های مختلف و متفاوتی که از محصولات مشاهده می‌کنید و البته آسیب‌های جسمی و سلامتی که از مصرف این محصولات حاصل میشه

   هیچ کدام از این پیج ها و سایتهای واسطه ای مورد تایید ما نیستند و عواقب خرید از این مراکز به عهده ی مشتری هست و شرکت بیز و رسانه ی گانودرما دات آی آر هیچ‌گونه مسئولیتی در این باره را قبول نمی‌کنند.

   دقت داشته باشین که در رابطه با خرید محصولات انحصاری و یونیک همیشه این محصولات رو از مراکز معتبر و تایید شده ی عرضه ی این محصولات تهیه بکنید و نه مراکز متفرقه که متحمل ضرر نشین

  • جهت خرید می‌توانید از قسمت فروشگاه سایت محصولات رو مشاهده کنید و محصول مورد نظرتون رو انتخاب و ثبت سفارش بکنید و یا با شماره‌ی قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.