گانودرما و زگیل تناسلی

گانودرما و زگیل تناسلی

به وجود آمدن زائده های جوش و زگیل مانند که گاه با خارش و سوزش پوست نیز همراه است آن هم در یکی از حساسترین نقاط قسمت بدن یعنی در اطراف ناحیه ی تناسلی شاید یکی از اعصاب خرد کن ترین اتفاقاتی باشد که میتواند برای یک فرد بیفتد چرا که علاوه بر زیبایی ظاهری پوست بدن میتواند بسیاری از نیازهای دیگر فرد از جمله روابط جنسی او را هم تحت تاثیر قرار دهد که این اتفاق میتواند منجر به تبعات بدتر دیگری در زندگی اجتماعی و زناشویی فرد مبتلا شود. از طرفی در بسیاری از افراد مبتلا به زگیل تناسلی اقدام به درمان با نتایج مطلوب همراه نمیشود و بعد از مدتی دوباره سر و کله ی زگیلهای ریز و درشت بر روی پوست فرد پیدا میشود و این موضوع شاید باعث به وجود آمدن استرسهای بیشتر در فرد بیمار نیز بشود در ادامه به بررسی گانودرما و زگیل تناسلی پرداخته و بیشتر با ماهیت این بیماری و تاثیر قارچ گانودرما بر روی آن آشنا میشویم.

قارچ گانودرما

گانودرما چیست و چه خواصی دارد؟

گانودرما نام یک قارچ با خواص فراوان و ترکیبات شیمیایی کم یاب و منحصر به فرد است که به دلیل ارزش غذایی بالای آن از گذشته تاکنون همواره در کانون توجه بوده و از آن برای مصارف مختلفی استفاده می شده است. طبق تحقیقات به عمل آمده خواص قارچ گانودرما میتواند در پیشگیری و کمک به درمان برخی از بیماری ها و اختلالات مختلف نقش موثری داشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر: گانودرما چیست و چه خواصی دارد؟

بیماری زگیل تناسلی چیست؟

زگیل تناسلی نام یک بیماری پوستی عفونی می باشد که از جمله بیماری های آمیزشی یا SDT به حساب می آید که بر اثر رابطه ی جنسی با فرد مبتلا و همچنین تماس پوست فرد سالم به پوست فرد آلوده منتقل می شود. عامل اصلی به وجود آورنده ی زگیل تناسلی، ویروسی تحت عنوان ویروس HPV میباشد که از جمله ویروس های سرسخت بوده و نیز ریشه در DNA دارد. نام دیگر آن ویروس پاپیلومای انسانی میباشد.

انواع زگیل تناسلیجالب است بدانید که تا کنون ۱۰۰ نوع از این ویروس شناسایی شده است که یک فرد میتواند حتی به بیش از یک نوع ویروس HPV مبتلا شود که برخی از آنها هیچ نشانه ای نداشته و به خودی خود از بین میروند و برخی دیگر میتوانند باعث به وجود آمدن زائده های زگیل در ناحیه ی تناسلی در مردان و زنان وحتی  منجر به ایجاد سرطان دهانه ی رحم در زنان شود. از شایعترین گونه های ویروس HPV انواع ۶، ۱۱، ۱۶ و ۱۸ آن میباشد که نوع ۶ و ۱۱ آن منجر به ایجاد زگیل در نواحی تناسلی و مقعدی می کند و نوع ۱۶ و ۱۸ آن منجر به سرطان میشود. در بسیاری از موارد اندازه ی زگیلها به قدری کوچک است که با چشم غیر مسلح دیده نمیشود و خود این موضوع دلیلیست که باعث میشود خیلی ها از وجود این بیماری در خود بی اطلاع باشند. پدیدار شدن زگیل عمدتا درد یا خارش به همراه ندارد و در موارد بسیار نادری درد و خارش گزارش میشود. اصلی ترین نقاط بدن برای مبتلایان به HPV، آلت تناسلی به خصوص در اطراف آن، مقعد و کشاله ی ران می باشد. در بخش بعد به بررسی تاثیر گانودرما بر زگیل تناسلی خواهیم پرداخت.

گانودرما و زگیل تناسلی

هرچند که بسیاری از منابع علمی مدت زمان درمان این بیماری و دفع این ویروس از بدن را بین ۲ الی ۳ سال در نظر میگیرند. و افراد بسیاری هم با گذشت این زمان سلامتی خود را به دست آورده اند اما در بسیاری از موارد زگیل تناسلی درمان قطعی ندارد و اکثر روشهای درمانی که برای آن وجود دارند موقتی بوده و میتوانند ظاهر پوست را تحت تاثیر قرار دهند و از شدت زگیل ها بکاهد. البته برای پیشگیر از ابتلا به ویروس HPV و زگیل تناسلی میتوان از واکسن مخصوص آن که با نام گارداسیل شناخته میشود استفاده کرد. ولی همان طور که قبل تر اشاره کردیم امروزه نزدیک به ۱۰۰ نوع ویروس HPV در دنیا شناخته شده است که واکسن نمیتواند مانع از ابتلا به تمامی این ۱۰۰ نوع بشود پس مناسب ترین راه رعایت بهداشت فردی در کنار داشتن رابطه ی جنسی محافظت شده می باشد. جالب است بدانید که اصلی ترین روش برای بهبود زگیل تناسلی تقویت سیستم ایمنی بدن میباشد تا بدن فرد مبتلا به صورت طبیعی به مبارزه با ویروس پرداخته و نسبت به ضعیف و غیر فعال کردن آن اقدام کند.

در لینک زیر می توانید یکی از مقالات دانشگاهی بین المللی در زمینه گانودرما و زگیل تناسلی را مشاهده فرمایید:

کنترل HPV با قارچ گانودرما

تاثیر گانودرما بر زگیل تناسلی

قارچ گانودرما به دلیل دارا بودن مقادیر قابل توجه پلی ساکارید و بسیاری از ترکیبات سودمند دیگری که دارد اگر به صورت منظم و روزانه مصرف شود میتواند به خوبی باعث تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن شود. دقیقا همان کاری که خیلی از داروهای شیمیایی تجویز شده برای بیماران مبتلا به HPV میکند با این تفاوت که قارچ گانودرما به صورتی کاملا طبیعی و بیولوژیک این کار را میکند. البته لازم به ذکر است که گانودرما دارو نیست. قارچ گانودرما همچنین با تقویت اینترفرون ها در سیستم ایمنی میتواند باعث بهبود عملکرد این سیستم در بدن افراد شود. همچنین قارچ گانودرما منبع خوبی از آنتی اکسیدان می باشد که میتواند در بازیابی و بازسازی سلولی نقش مهمی ایفا کند.

تهیه و مصرف گانودرما

قارچ گانودرما دارای گونه های مختلفی میباشد که از میان آنها تنها گونه ی لوسیدوم آن است که ارزشمند بوده و دارای همه ی خواص فراوان یاد شده آن میباشد. کم یاب بودن گانودرما لوسیدوم باعث شده تا متاسفانه افراد بسیاری اقدام به فروش گونه های بی کیفیت و فاقد ارزش این قارچ بکنند و حتی در کشور خودمون ایران هم افراد سود جوی بسیاری شروع به تبلیغ و توزیع گونه های بی کیفیت گانودرما به شکل پودر شده کرده اند که نه تنها هیچ تاثیر مثبتی بر روی بدن ندارد بلکه مصرف آن میتواند آسیب های جدی نیز به بدن وارد بکند. خوشبختانه در ایران و برای اولین بار شرکت دکتر بیز اقدام به فرآوری و توزیع قارچ گانودرما لوسیدوم آن هم به شکلی کاملا استاندارد و به صورتی کاملا علمی کرده است و در حال حاضر تنها کمپانی ایرانی میباشد که این قارچ را با اخذ تمامی مجوزهای قانونی گانودرما و به شکلی کاملا حرفه ای عرضه میکند.

خرید محصولات گانودرما

قهوه گانودرما

خوب است که بدانیم بهترین روش مصرف گانودرما ترکیب آن با قهوه هست. زیرا کافئین طبیعی و خواص طبیعی موجود در قهوه علاوه بر اینکه جذب گانودرما را در بدن سریعتر میکند باعث افزایش قدرت آن و اضافه شدن خواص مضاعفی به آن نیز میشود. و از طرفی مصرف خالی گانودرما چه به صورت پودر شده و چه به صورت کپسول میتواند به اندامهای درونی بدن و علی الخصوص کبد آسیبهای جدی وارد کند.

خرید قهوه گانودرما دکتر بیز

قهوه سوپریم گانودرما

مصرف کافه سوپریم گانودرما که ترکیبی از قهوه، قارچ گانودرما لوسیدوم و جینسینگ میباشد که در حال حاضر قویترین نوشیدنی گانودرما به حساب می آید و منجر به ایجاد تعادل و تقویت در سیستم ایمنی بدن میشود که میتواند باعث کنترل بیماری زگیل تناسلی شده و سرعت بهبودی آن را افزایش دهد.

خرید قهوه سوپریم گانودرما

شامپو بدن گانودرما

شامپو بدن گانودرما با دارا بودن عصاره ی طبیعی قارچ گانودرما لوسیدوم علاوه بر نرم کردن پوست بدن و دادن خاصیت ابریشمی به پوست میتواند در کنار مصرف قهوه گانودرما، در بهبود التهابات پوستی ناشی از بیماری هم موثر باشد.

گانودرما دارو نیست !

حال که موضوع گانودرما و زگیل تناسلی را به خوبی بررسی کردیم لازم است بدانیم کهگانودرما دارو نیست بلکه یک مکمل غذایی میباشد که به طور طبیعی، خواص فراوان و متنوع و مواد لازم برای بدن را در خود جای داده است. که فقط بخش کوچکی از آنها میتواند باعث پیشگیری و کنترل بیماری شما شود و مصرف آن میتواند در کنار سایر فعالیتهایی که فرد مبتلا برای درمان بیماری خود انجام میدهد بسیار کمک کننده باشد و منجر به کاهش عوارض بیماری، افزایش سرعت بهبودی و عدم پیشرفت بیماری شود. شما با مصرف گانودرما در کنار تاثیر آن بر بیماری تان، از خواص فراوان و متنوع دیگری نیز بهره مند خواهید شد که منجر به ارتقای سلامتی و پیشگیری از بیماری ها می شود. لازم به ذکر است که مصرف گانودرما فقط مخصوص افراد دارای بیماری و یا اختلالی خاص نیست و کلیه افراد جامعه (البته به غیر از موارد منع مصرف) میتوانند از آن استفاده کرده و از تمام خواص گانودرما برای ارتقای سلامتی و پیشگیری از بیماری ها بهره مند شوند.

گانودرما و سایر بیماری ها

تاثیر گانودرما بر زگیل تناسلی محدود نمی شود بلکه مصرف قارچ گانودرما به عنوان یک مکمل غذایی طبیعی باعث ارتقای سطح سلامتی و منجر به پیشگیری و کمک به درمان بیماریها و اختلالات گوناگونی شود که در زیر به تعدادی از آنها اشاره میکنیم:

ganuderma.ir

درباره گانودرما دات آی آر

سایت تخصصی ganuderma.ir به عنوان اولین و معتبرترین سایت تخصصی و فروشگاه محصولات معتبر گانودرما در ایران شناخته میشود که با فراگیری جدیدترین علوم حوزه ی گانوتراپی و دارا بودن تیم مشاوره و پشتیبانی مجرب اقدام به توزیع هر چه مطلوبتر و حرفه ای تر فرآورده های گانودرما آن هم به شکلی کاملا مستقیم و بدون واسطه می نماید. ضمنا سایت ganuderma.ir اصل بودن و مجوز دار بودن محصولات عرضه شده خود را تضمین می نماید.

همه ی شما عزیزان از این پس میتوانید با ثبت سفارش از ganuderma.ir عضو باشگاه مشتریان ما با نام “گانو اکانت” شده و علاوه بر دریافت امتیازات و خدمات مخصوص اعضای باشگاه، سلامتی را به خود و عزیزانتان هدیه دهید. برخی از مهمترین ویژگیهای کلیدی ganuderma.ir :

 • تخفیف های باورنکردنی مخصوص اعضای باشگاه مشتریان
 • مشاوره تخصصی و دوره ای (حین مصرف) مخصوص اعضای باشگاه مشتریان
 • مشارکت در فروش: پرداخت پورسانت معرفی مخصوص اعضای باشگاه مشتریان
 • پیشنهاد های ویژه که از طریق پیامک مطلع خواهید شد

و برنامه هایی که به زودی افتتاح می شود…

می خواهم از اخبار ویژه سایت گانودرما مطلع شوم

عضویت در خبرنامه
30 دیدگاه در “گانودرما و زگیل تناسلی

  • گانودرما به صورت خالی و فرآوری نشده اگر مصرف بشود میتواند به کبد و سایر اندامهای حیاتی بدن آسیب جدی وارد بکند. ولی به صورت فرآوری شده که بهترین نوع فرآوری آن ترکیب با قهوه و کاکائو می باشد میتواند تاثیرات مثبت زیادی از جمله سمزدایی و تقویت سیستم ایمنی بدن را به همراه داشته باشد.
   البته لازم به ذکر است که به دلیل خاصیت سمزدایی گانودرما بعد از مصرف افراد با برون ریزی هایی از جمله خلت، تعریق، حالت تهوع، خارش و التهابات پوستی، جوش و … مواجه بشوند که در افراد مختلف متفاوت بوده و نمیتوان آنها را عوارض مصرف تلقی کرد بلکه نشونه هایی از سمزدایی و پاکسازی بدن می باشند

   • سلام من یک هفته صبح وعصر استفاده کردم عوارض اینجا نوشتید نداشتم خوشبختانه این یعنی چه یاقهوه من اصلی نبوده یا من سموم نداشتم البته من برای کاهش وزن گرفتم هنوز کاهش وزن چشمگیری پیدا نکردم ولی مزه خوب وتلخی قابل تحملش خیلی نظرم جلب کرد اشتهام کمتر شده ومیل به پرخوریم هم فکرمیکنم کمتر شده

    • گانودرما به عنوان یک سمزدای قوی عمل میکنه که مصرف اون باعث برون ریزی های ناشی از سمزدایی میشه که این برون ریزی ها در افراد مختلف به شکلهای متفاوتی نمایان میشه از جمله جوش، خلط، حالت تهوع، تعریق و یا از طریق ادرار و مدفوع میتونه دفع بشه

    • سلام ممنون واسه این سایت عالیتون
     ی سوالی واسم پیش امد دوره مصرف کافه سوپریم گانودرما چند ماه میشه استفاده کرد؟
     و هر بسته واسه چند روز قابل استفاده هستش ؟

     • هر بسته محتوی ۲۰ ساشه است که حداکثر برای مصرف ۲۰ روز و حداقل برای مصرف ۱۰ روز مناسب هست. مدت زمان مصرف محدودیتی ندارد و حداقل ۶ماه در نظر گرفته میشود
      یادتون باشه هر ۱۰۰ روز مصرف نیاز به ۱هفته الی ۱۰ روز ریکاوری دارد

 • سلام ممنون از سایت عالیتون
  ی سوالی در اینجا واسم پیش امد دوره های مصرف قهوه گاندروما چند ماه میشه استفاده کرد ؟

  • مدت زمان مصرف محدودیتی ندارد و حداقل ۶ماه در نظر گرفته میشود
   یادتون باشه هر ۱۰۰ روز مصرف نیاز به ۱هفته الی ۱۰ روز ریکاوری دارد

  • سلام، گانودرما کااااملا بدن رو از ویروس پاک میکنه و درمان میشه؟؟؟ یا این که فقط پیشگیری و کنترل هست؟
   برای دختری که باکره هست آزمایش hpv باید به چه صورت انجام بشه؟ چون ازمایشگاه ها مسئولیت قبول نمیکنند

   • تنها راه دفع و یا کنترل ویروسها در بدن از جمله ویروس HPV تقویت سیستم ایمنی بدن میباشد چراکه این سیستم ایمنی بدن هست که باید ویروس را از بدن دفع کند و یا فعالیت ویروس در بدن را محدود کند و به نوعی آن را کنترل کند. پس با مصرف قهوه های گانودرما شما درواقع به سیستم ایمنی خود برای غلبه بر بیماری کمک میکنید

  • بله افراد زیادی با مصرف گانودرما نتیجه های قابل قبولی گرفتند اما یادمون باشه گانودرما دارو نیست و یک مکمل غذایی میباشد پس نباید ازش انتظازات دارویی داشته باشیم

 • سلام وقت بخیر
  من تقریبا ۴۵ روز هست که دارم از قهوه سوپریم و هات چاکلت گانودرما از هرکدام روزی یک عدد که در مجموع روزانه دو ساشه استفاده میکنم
  سوال من اینه آیا زمان مصرف مهم هست مثلا من یه روز ساعت ۱۰ خوردم یه روز ساعت ۱۲ میخورم عصر ساعت ۵ خوردم یه روز ساعت ۷ عصر خوردم آیا این مشکلی در تاثیرش ایجاد میکنه؟
  سوال دوم : من تقریبا در عرض این ۴۵ روز شده ۵ روز کلا نتونستم مصرف کنم و یا ۵ روز به جای ۲ ساشه ۱ ساشه استفاده کردم آیا این در روند بهبود تاثیر میزاره؟
  سوال سوم : منظورتون از بعد ۱۰۰ روز باید ریکاوری بشیم چیست؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • به صورت کلی ایرادی نداره ولی اگر بتونید روزانه در یک بازه ی زمانی مشخص ساشه ها را میل کنید خیلی بهتر است ( به عنوان مثال هر روز بین ساعت ۹تا۱۰ صبح میل کنید)
   اگر وقفه نیفته بین مصرفتون گانودرما میتواند موثرتر عمل کند
   بعد از ۱۰۰ روز مصرف گانودرما بهتر هست که به مدت ۱هفته الی ۱۰ روز مصرف گانودرما را قطع کنید تا بدن بتونه ریکاوری کنه و بعد از این مدت دوباره مصرف رو شروع بکنید

  • تاثیر گانودرما در افراد مختلف متفاوت هست و مصرف این محصول در افراد مختلف بازه های زمانی متفاوتی رو هم شامل میشه بنابراین نمیشه زمان دقیقی رو مشخص کرد برای هرکس ولی حداقل زمان مصرف ۶ماه در نظر گرفته میشود

 • سلام ببخشید من از قهوه گانودرما واسه بیماری زیگیل تناسلی استفاده میکنم. بعد صابون عصاره گانودرماهم بهم دادن واسه رفع زیگیل از صابونش باید چه جوری استفاده کنم؟!؟

  • صابون بیشتر برای شستشوی دست و صورت استفاده میشه و مهم این هست که سیستم ایمنی بدنتون رو تقویت کنید تا ویروس در بدن ضعیف بشه و زائده ها برطرف بشن
   جهت مشاوره ی دقیق تر لطفا با شماره تلفن قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرید و یا با همان شماره از طریق واتس اپ پیام بدهید

 • سلام، کسی بوده که تاحالا با مصرف گانودرما زگیلهای تناسلیش کاملا از بین بره و آزمایش هم داده باشه و منفی باشه؟؟؟
  ممکنه شماره ای یا ایمیلی ازش بدید که مستقیم صحتش رو از خود شخص بپرسیم؟؟
  چون تا جایی که من تحقیق کردم تا حالا هیچ پزشکی یا هیچ دانشگاه یا مجله معتبری تاثیر ابن ماده رو روی درمان قطعی HPV تایید نکرده.

  • بله همونطور که می فرمایین هیچ مقاله ی رسمی تا به حال مبنی بر اینکه گانودرما میتواند منجر به درمان زگیل تناسلی شود منتشر نشده ولی اینکه گانودرما میتواند باعث تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن بشود موضوع اثبات شده ای هست و ما امروزه میدونیم که تنها راه کنترل و درمان زگیل تناسلی تقویت سیستم ایمنی بدن هست پس در نتیجه مصرف گانودرما چون می تواند منجر به تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن بشود میتواند بر روی کنترل و یا دفع ویروس HPV از بدن نیز موثر عمل بکند

   جهت دریافت مشاوره دقیق تر لطفا با شماره تلفن قرار داده شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ اقدام بکنید

 • سلام، برای زگیل اگه بخوایم مصرف کنیم نوعش فرق میکنه مثلا همیشه موکا یا سوپریم، یا ذائقه ایه
  اگر اختیاریت میشه ترکیبی استفاده کرد مثلا یه دوره موکا یه دوره هات چاکلت

  • بهترین گزینه برای بیماری hpv قهوه سوپریم گانودرما هست، لطفا جهت دریافت مشاوره ی دقیق تر از طریق شماره تماس قرار داده شده داخل سایت تماس حاصل کنید

 • سلام بنده از طریق یکی از سایت‌ها برای درمان زگیل تناسلی قهوه گانودرما خریدم و فروشنده بهم قهوه لاته و موکا ارسال نمود و گفت که اول بایستی اینارو مصرف کنی و دوماه آخر قهوه سوپریم استفاده کنی آیا به نظرتون درسته یا نه؟ خیلی ممنونم

  • مشکلی بابت مصرف قهوه سوپریم از ابتدا نیست و میتوانید از ابتدا مصرفتون رو با قهوه سوپریم شروع بکنید.
   لطفا جهت دریافت مشاوره ی سریعتر و دقیقتر با شماره ی قرار داده شده در داخل سات تماس بگیرید و یا با همان شماره از طریق واتس اپ پیام دهید.

  • در شروع مصرف گانودرما به دلیل خاصیت سمزدایی گانودرما که همراه با برون ریزی هست امکان افزایش زاءده ها هست که رفته رفته کمتر خواهد شد. نکته ی مهم این هست که مصرف را در این مدت قطع نکنید و وقفه هم نندازید.
   جهت مشاوره ی دقیقتر لطفا با شماره ی قرار داده شده در داخل سات تماس بگیرید.

    • با توجه به واکنشهای اولیه ی گانودرما در بدن و خصلت سمزدایی آن این امکان وجود دارد که جای نگرانی نیست.
     لطفا جهت دریافت مشاوره تخصصی فقط با شماره ی قرار داده شده داخل سایت تماس بگیرید و یا از طریق همان شماره داخل واتس اپ پیام بدهید.

 • سلام
  ممنون از اطلاع رسانیتون
  آزمایش HPVرو دکتر باید بنویسه یا آزمایشگاه ها انجام می دن ؟
  بگانودرما برای درمان زگیل های سطحی پوست صورت هم مفیده ؟؟

  • اکثر آزمایشگاه ها این آزمایش رو انجام میدن و نیازی به نسخه ی پزشک نیست.
   زگیل صورت هم باید بررسی بشه تا ن.ع ویروسش مشخص بشه تا ببینیم با مصرف گانودرما بهبود پیدا میکنه یا خیر.
   لطفا جهت دریافت مشاوره تخصصی فقط با شماره ی قرار داده شده داخل سایت تماس بگیرید و یا از طریق همان شماره داخل واتس اپ پیام بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *