گانودرما و زگیل تناسلی

گانودرما و زگیل تناسلی

به وجود آمدن زائده های جوش و زگیل مانند که گاه با خارش و سوزش پوست نیز همراه است آن هم در یکی از حساس ترین نقاط قسمت بدن یعنی در اطراف ناحیه ی تناسلی، شاید یکی از اعصاب خرد کن ترین اتفاقاتی باشد که می تواند برای یک فرد بی افتد. چرا که علاوه بر زیبایی ظاهری پوست بدن، می تواند بسیاری از نیازهای دیگر فرد، از جمله روابط جنسی او را هم تحت تاثیر قرار دهد؛ که این اتفاق می تواند منجر به تبعات بدتری در زندگی اجتماعی و زناشویی فرد مبتلا شود.
از طرفی در بسیاری از افراد مبتلا به زگیل تناسلی، اقدام به درمان با نتایج مطلوب همراه نمی شود و بعد از مدتی دوباره سر و کله ی زگیل های ریز و درشت بر روی پوست فرد پیدا می شود و این موضوع شاید باعث به وجود آمدن استرسهای بیشتر در فرد بیمار نیز بشود.
در ادامه به بررسی گانودرما و زگیل تناسلی پرداخته و بیشتر با ماهیت این بیماری و تاثیر قارچ گانودرما بر روی آن آشنا می شویم.

قارچ گانودرما

گانودرما چیست و چه خواصی دارد؟

گانودرما نام یک قارچ با خواص فراوان و ترکیبات شیمیایی کم یاب و منحصر به فرد است که به دلیل ارزش غذایی بالای آن از گذشته تاکنون همواره در کانون توجه بوده و از آن برای مصارف مختلفی استفاده می شده است. طبق تحقیقات به عمل آمده خواص قارچ گانودرما میتواند در پیشگیری و کمک به درمان برخی از بیماری ها و اختلالات مختلف نقش موثری داشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر: گانودرما چیست و چه خواصی دارد؟

بیماری زگیل تناسلی چیست؟

زگیل تناسلی نام یک بیماری پوستی عفونی می باشد که از جمله بیماری های آمیزشی یا SDT به حساب می آید که بر اثر رابطه ی جنسی با فرد مبتلا و همچنین تماس پوست فرد سالم به پوست فرد آلوده منتقل می شود. عامل اصلی به وجود آورنده ی زگیل تناسلی، ویروسی تحت عنوان ویروس HPV میباشد که از جمله ویروس های سرسخت بوده و نیز ریشه در DNA دارد. نام دیگر آن ویروس پاپیلومای انسانی میباشد.

انواع زگیل تناسلی جالب است بدانید که تا کنون ۱۰۰ نوع از این ویروس شناسایی شده است که یک فرد می تواند حتی به بیش از یک نوع ویروس HPV مبتلا شود که برخی از آنها هیچ نشانه ای نداشته و به خودی خود از بین میروند و برخی دیگر می توانند باعث به وجود آمدن زائده های زگیل در ناحیه ی تناسلی در مردان و زنان وحتی  منجر به ایجاد سرطان دهانه ی رحم در زنان شود.

انواع HPV

ویروس HPV دارای تایپ ها و انواع بسیاری می باشد که تاکنون بیش از ۱۰۰ نوع آن شناسایی شده است.
از شایع ترین گونه های ویروس HPV انواع ۶، ۱۱، ۱۶ و ۱۸ آن می باشد که نوع ۶ و ۱۱ آن منجر به ایجاد زگیل در نواحی تناسلی و مقعدی می کند و نوع ۱۶ و ۱۸ آن منجر به سرطان می شود.
در بسیاری از موارد اندازه ی زگیلها به قدری کوچک است که با چشم غیر مسلح دیده نمی شود و خود این موضوع دلیلیست که باعث می شود خیلی ها از وجود این بیماری در خود بی اطلاع باشند.

پدیدار شدن زگیل، عمدتا درد یا خارش به همراه ندارد و در موارد بسیار نادری درد و خارش گزارش می شود. اصلی ترین نقاط بدن برای مبتلایان به HPV، آلت تناسلی به خصوص در اطراف آن، مقعد و کشاله ی ران می باشد.
در بخش بعد به بررسی تاثیر قهوه گانودرما دکتر بیز برای زگیل تناسلی خواهیم پرداخت.

گانودرما و زگیل تناسلی

در رابطه با گانودرما و زگیل تناسلی باید بگوییم هرچند که بسیاری از منابع علمی، مدت زمان درمان زگیل تناسلی و دفع ویروس HPV از بدن را بین ۲ الی ۳ سال در نظر می گیرند، و افراد بسیاری هم با گذشت این زمان سلامتی خود را به دست آورده اند، اما در بسیاری از موارد زگیل تناسلی درمان قطعی ندارد و اکثر روش های درمانی که برای آن وجود دارند، موقتی بوده و می توانند ظاهر پوست را تحت تاثیر قرار دهند و از شدت زگیل ها بکاهند.

البته برای پیشگیر از ابتلا به ویروس HPV و زگیل تناسلی می توان از واکسن مخصوص آن که با نام گارداسیل شناخته می شود استفاده کرد. ولی همان طور که قبل تر اشاره کردیم امروزه نزدیک به ۱۰۰ نوع ویروس HPV در دنیا شناخته شده است که واکسن نمی تواند مانع از ابتلا به تمامی این ۱۰۰ نوع بشود؛ پس مناسب ترین راه رعایت بهداشت فردی در کنار داشتن رابطه ی جنسی محافظت شده می باشد.

جالب است بدانید که اصلی ترین روش برای بهبود زگیل تناسلی، تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد تا بدن فرد مبتلا، به صورت طبیعی به مبارزه با ویروس پرداخته و نسبت به ضعیف و غیر فعال کردن آن اقدام کند.

در لینک زیر می توانید یکی از مقالات دانشگاهی بین المللی در زمینه گانودرما و زگیل تناسلی را مشاهده فرمایید:

کنترل HPV با قارچ گانودرما

قهوه گانودرما دکتر بیز برای زگیل تناسلی

قارچ گانودرما به دلیل دارا بودن مقادیر قابل توجه پلی ساکارید و بسیاری از ترکیبات سودمند دیگری که دارد، اگر به صورت منظم و روزانه مصرف شود، می تواند به خوبی باعث تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن شود.
دقیقا همان کاری که خیلی از داروهای شیمیایی تجویز شده برای بیماران مبتلا به HPV انجام می دهند. با این تفاوت که قارچ گانودرما به صورتی کاملا طبیعی و بیولوژیک این کار را می کند. البته لازم به ذکر است که گانودرما دارو نیست.

قارچ گانودرما همچنین با تقویت اینترفرون ها در سیستم ایمنی می تواند باعث بهبود عملکرد این سیستم در بدن افراد شود.
از طرفی قارچ گانودرما منبع خوبی از آنتی اکسیدان می باشد که می تواند در بازیابی و بازسازی سلولی نقش مهمی ایفا کند.

نحوه مصرف قهوه گانودرما برای زگیل تناسلی

قارچ گانودرما دارای گونه های مختلفی می باشد که از میان آنها تنها گونه ی لوسیدوم آن است که ارزشمند بوده و دارای همه ی خواص فراوان یاد شده آن می باشد.

کم یاب بودن گانودرما لوسیدوم باعث شده تا متاسفانه افراد بسیاری اقدام به فروش گونه های بی کیفیت و فاقد ارزش این قارچ کنند و حتی در کشور خودمون ایران هم افراد سود جوی بسیاری شروع به تبلیغ و توزیع گونه های بی کیفیت گانودرما به شکل پودر شده کرده اند که نه تنها هیچ تاثیر مثبتی بر روی بدن ندارد بلکه مصرف آن می تواند آسیب های جدی نیز به بدن وارد کند.

خوشبختانه در ایران و برای اولین بار شرکت دکتر بیز اقدام به فرآوری و توزیع قارچ گانودرما لوسیدوم آن هم به شکلی کاملا استاندارد و به صورتی کاملا علمی کرده است و در حال حاضر تنها کمپانی ایرانی می باشد که این قارچ را با اخذ تمامی مجوزهای قانونی گانودرما و به شکلی کاملا حرفه ای عرضه می کند.

خرید محصولات گانودرما

قهوه گانودرما

خوب است که بدانیم بهترین روش مصرف گانودرما ترکیب آن با قهوه هست. زیرا کافئین طبیعی و خواص طبیعی موجود در قهوه علاوه بر اینکه جذب گانودرما را در بدن سریعتر میکند باعث افزایش قدرت آن و اضافه شدن خواص مضاعفی به آن نیز میشود. و از طرفی مصرف خالی گانودرما چه به صورت پودر شده و چه به صورت کپسول میتواند به اندامهای درونی بدن و علی الخصوص کبد آسیبهای جدی وارد کند.

خرید قهوه گانودرما دکتر بیز

قهوه سوپریم گانودرما

مصرف کافه سوپریم گانودرما که ترکیبی از قهوه، قارچ گانودرما لوسیدوم و جینسینگ میباشد که در حال حاضر قویترین نوشیدنی گانودرما به حساب می آید و منجر به ایجاد تعادل و تقویت در سیستم ایمنی بدن میشود که میتواند باعث کنترل بیماری زگیل تناسلی شده و سرعت بهبودی آن را افزایش دهد.

خرید قهوه سوپریم گانودرما

صابون گانودرما برای زگیل تناسلی

صابون گانودرما، در واقع صابونی است که برای شستشوی دست و صورت تولید و عرضه شده است؛ البته می توان از صابون گانودرما برای زگیل تناسلی و شستشوی ناحیه ی تناسلی هم استفاده کرد و تا حدی می توان انتظار داشت که صابون گانودرما برای زگیل تناسلی موثر باشد، اما مصرف آن الزامی نداشته چرا که در رابطه با زگیل تناسلی پاکسازی ویروس از بدن بسیار مهمتر از سطح و ظاهر پوست می باشد.

قیمت صابون گانودرما برای زگیل تناسلی

قیمت صابون گانودرما برای زگیل تناسلی در واقع همان قیمت مصوب اعلام شده توسط شرکت دکتر بیز می باشد که بر روی جلد این محصول ثبت شده است.
هرچند که بسیاری از افراد در حال عرضه ی نمونه های تاریخ گذشته و حتی تقلبی آن با قیمت های پایین تر می باشند، شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده این محصول را از سایت ganuderma.ir که نمایندگی مستقیم شرکت دکتر بیز را دارد تهیه بکنید.

جهت تهیه ی این محصول و کسب اطلاعات بیشتر راجع به آن به صفحه ی صابون گانودرما مراجعه نمایید

شامپو بدن گانودرما

شامپو بدن گانودرما با دارا بودن عصاره ی طبیعی قارچ گانودرما لوسیدوم علاوه بر نرم کردن پوست بدن و دادن خاصیت ابریشمی به پوست میتواند در کنار مصرف قهوه گانودرما، در بهبود التهابات پوستی ناشی از بیماری هم موثر باشد.

گانودرما دارو نیست !

حال که موضوع گانودرما و زگیل تناسلی را به خوبی بررسی کردیم لازم است بدانیم که گانودرما دارو نیست بلکه یک مکمل غذایی می باشد که به طور طبیعی، خواص فراوان و متنوع و مواد لازم برای بدن را در خود جای داده است.

فقط بخش کوچکی از قارچ گانودرما می تواند باعث پیشگیری و کنترل بیماری شما شود و مصرف آن می تواند در کنار سایر فعالیتهایی که فرد مبتلا برای درمان بیماری خود انجام می دهد بسیار کمک کننده باشد و منجر به کاهش عوارض بیماری، افزایش سرعت بهبودی و عدم پیشرفت بیماری شود.

شما با مصرف قارچ گانودرما، در کنار تاثیر آن بر بیماریتان، از خواص فراوان و متنوع دیگری نیز بهره مند خواهید شد که منجر به ارتقای سلامتی و پیشگیری از بیماری ها می شود.
لازم به ذکر است که مصرف گانودرما فقط مخصوص افراد دارای بیماری و یا افراد دارای اختلال خاص نیست و کلیه افراد جامعه (البته به غیر از موارد منع مصرف) می توانند از آن استفاده کرده و از تمام خواص گانودرما برای ارتقای سلامتی و پیشگیری از بیماری ها بهره مند شوند.

محصولات دکتر بیز فقط به قارچ گانودرما محدود نمی شود، بلکه شرکت دکتر بیز یک کمپانی پیشرو در تولید و عرضه ی تخصصی محصولات سلامت محور می باشد که شما عزیزان می توانید با مراجعه به لینک مقابل با سایر این محصولات آشنا شده و در صورت نیار آن ها را سفارش دهید: محصولات دکتر بیز

گانودرما و سایر بیماری ها

تاثیر گانودرما صرفا بر زگیل تناسلی محدود نمی شود بلکه مصرف قارچ گانودرما به عنوان یک مکمل غذایی طبیعی، باعث ارتقای سطح سلامتی و منجر به پیشگیری و کمک به درمان بیماری ها و اختلالات گوناگونی شود که در زیر به تعدادی از آنها اشاره می کنیم:

ganuderma.ir

درباره گانودرما دات آی آر

سایت تخصصی ganuderma.ir به عنوان اولین و معتبرترین سایت تخصصی و فروشگاه محصولات معتبر گانودرما در ایران شناخته میشود که با فراگیری جدیدترین علوم حوزه ی گانوتراپی و دارا بودن تیم مشاوره و پشتیبانی مجرب اقدام به توزیع هر چه مطلوبتر و حرفه ای تر فرآورده های گانودرما آن هم به شکلی کاملا مستقیم و بدون واسطه می نماید. ضمنا سایت ganuderma.ir اصل بودن و مجوز دار بودن محصولات عرضه شده خود را تضمین می نماید.

همه ی شما عزیزان از این پس میتوانید با ثبت سفارش از ganuderma.ir عضو باشگاه مشتریان ما با نام “گانو اکانت” شده و علاوه بر دریافت امتیازات و خدمات مخصوص اعضای باشگاه، سلامتی را به خود و عزیزانتان هدیه دهید. برخی از مهمترین ویژگیهای کلیدی ganuderma.ir :

 • تخفیف های باورنکردنی مخصوص اعضای باشگاه مشتریان
 • مشاوره تخصصی و دوره ای (حین مصرف) مخصوص اعضای باشگاه مشتریان
 • مشارکت در فروش: پرداخت پورسانت معرفی مخصوص اعضای باشگاه مشتریان
 • پیشنهاد های ویژه که از طریق پیامک مطلع خواهید شد

و برنامه هایی که به زودی افتتاح می شود…

اطلاع از اخبار از طریق پیامک:
44 دیدگاه در “گانودرما و زگیل تناسلی

  • اگر منظورتون از زائده زگیل هست و برای درمان زگیل تناسلی دارین از محصولات مصرف می‌کنید
   اولا چرا دارین از قهوه موکا استفاده می‌کنید؟ شما باید از طعم سوپریم استفاده کنید
   دوما چرا ناشتا می‌خورین؟ چه کسی به شما مشاوره داده؟ و چرا انقدر اشتباه مشاوره داده هم در نحوه ی مصرف و هم در نوع محصول مصرفی
   سوما چرا مکمل اصلی محصول یعنی سیر سیاه رو در رابطه با زگیل تناسلی بهتون نداده و بجاش صابون داده؟ اونم صابونی که مخصوص شستشوی دست و صورت هست
   چهارما شما مدت زمان زیادی نیست که از محصولات مصرف می‌کنی و حداقل زمان مصرف برای زگیل تناسلی ۶ ماه در نظر گرفته میشه

   مصرف محصولات گانودرما نیاز به دریافت مشاوره ی تخصصی گانوتراپی داره و صرفا با مصرف کردن محصولات در نبود مشاوره ی اصولی و روش صحیح مصرف قرار نیست اتفاق خاصی بیفته؛ لطفا جهت دریافت مشاوره ی تخصصی‌تر با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرین

 • سلام.برای من مشاوری که برام ارسال کرد سوپریم نفرستاد برای ۶ماه ۴تالاته ۴تاموکا و۱هات چکلت فرستادالان چجوریه بهش بگم چرا سوپریم نفرستاده؟؟؟

  • مهمترین نکته ای که وجود داره اینه که باید محصول رو از مرکز معتبر عرضه ی این محصولات تهیه کنید تا دچار این اتفاقات و مشکلات نشین
   و طبیعتا باید با پیجی که ازش محصول رو خریدین موضوعتون رو مطرح کنید
   لطفا جهت دریافت مشاوره ی تخصصی‌تر با شماره های قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرین

 • سلام من زگیل تناسلی گرفتم و لیزر کردم واکسن هم دوز اول زدم کپسول پاور فیت هم استفاده کردم‌ حالا میخواستم بدونم من قهوه گانوردما رو بگیرم استفاده کنم واقعا بدنم بعد از ۶ ماه از این ویروس پاک میشه ؟؟ یعنی با ازمایش دادن منظورم هست

  • زگیل تناسلی یک بیماری ویروسی بوده که تنها راه کنترل و درمان آن تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد. طبیعتا قارچ گانودرما و سیر سیاه به عنوان یکی از قدرتمند ترین محصولات برای تقویت سیستم ایمنی بدن می توانند به شکل قابل توجهی بر روی کنترل و دفع ویروس از بدن نقش مهمی ایفا کنند.
   لطفا جهت دریافت مشاوره ی تخصصی فقط با شماره ی قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرید و یا با همان شماره از طریق واتس اپ پیام دهید

 • سلام
  ممنون از اطلاع رسانیتون
  آزمایش HPVرو دکتر باید بنویسه یا آزمایشگاه ها انجام می دن ؟
  بگانودرما برای درمان زگیل های سطحی پوست صورت هم مفیده ؟؟

  • اکثر آزمایشگاه ها این آزمایش رو انجام میدن و نیازی به نسخه ی پزشک نیست.
   زگیل صورت هم باید بررسی بشه تا ن.ع ویروسش مشخص بشه تا ببینیم با مصرف گانودرما بهبود پیدا میکنه یا خیر.
   لطفا جهت دریافت مشاوره تخصصی فقط با شماره ی قرار داده شده داخل سایت تماس بگیرید و یا از طریق همان شماره داخل واتس اپ پیام بدهید.

  • سلام میخواستم بپرسم این قهوه سوپریم ایا خودش با قهوه مخلوطه یا باز جدا باید قهوه خواستی بخوریم که به کبد فشار نیاد و چه نوع قهوه ای باید مخلوط کنیم اگ نیازه؟

   • تمامی قهوه های گانودرمای دکتر بیز به صورت پودر قهوه ی فوری غنی شده با قارچ گانودرما می باشد که به راحتی داخل آبجوش حل میکنید و میل می کنید و نیاز به هیچ افزودنی دیگری ندارد.
    لطفا جهت دریافت مشاوره ی تخصصی فقط با شماره ی قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرید و یا با همان شماره از طریق واتس اپ پیام دهید

  • در شروع مصرف گانودرما به دلیل خاصیت سمزدایی گانودرما که همراه با برون ریزی هست امکان افزایش زاءده ها هست که رفته رفته کمتر خواهد شد. نکته ی مهم این هست که مصرف را در این مدت قطع نکنید و وقفه هم نندازید.
   جهت مشاوره ی دقیقتر لطفا با شماره ی قرار داده شده در داخل سات تماس بگیرید.

    • با توجه به واکنشهای اولیه ی گانودرما در بدن و خصلت سمزدایی آن این امکان وجود دارد که جای نگرانی نیست.
     لطفا جهت دریافت مشاوره تخصصی فقط با شماره ی قرار داده شده داخل سایت تماس بگیرید و یا از طریق همان شماره داخل واتس اپ پیام بدهید.

   • بعد از سم زدایی و بزرگ شدن زایده ها در زمان مصرف گانودرما زگیل ها خودشون خشک میشن می افتن یا باید لیزر کنیم ؟؟؟؟ چه مدت بعد ممکنه زایده ها بیفتن ؟؟؟

 • سلام بنده از طریق یکی از سایت‌ها برای درمان زگیل تناسلی قهوه گانودرما خریدم و فروشنده بهم قهوه لاته و موکا ارسال نمود و گفت که اول بایستی اینارو مصرف کنی و دوماه آخر قهوه سوپریم استفاده کنی آیا به نظرتون درسته یا نه؟ خیلی ممنونم

  • مشکلی بابت مصرف قهوه سوپریم از ابتدا نیست و میتوانید از ابتدا مصرفتون رو با قهوه سوپریم شروع بکنید.
   لطفا جهت دریافت مشاوره ی سریعتر و دقیقتر با شماره ی قرار داده شده در داخل سات تماس بگیرید و یا با همان شماره از طریق واتس اپ پیام دهید.

   • لطفا جهت دریافت مشاوره ی تخصصی فقط با شماره ی قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرید و یا با همان شماره از طریق واتس اپ پیام دهید تا مشاورین ما با بررسی شرایطتون بهترین طعم رو با بهترین دوز مصرفی خدمتتون اعلام کنند

 • سلام، برای زگیل اگه بخوایم مصرف کنیم نوعش فرق میکنه مثلا همیشه موکا یا سوپریم، یا ذائقه ایه
  اگر اختیاریت میشه ترکیبی استفاده کرد مثلا یه دوره موکا یه دوره هات چاکلت

  • بهترین گزینه برای بیماری hpv قهوه سوپریم گانودرما هست، لطفا جهت دریافت مشاوره ی دقیق تر از طریق شماره تماس قرار داده شده داخل سایت تماس حاصل کنید

 • سلام، کسی بوده که تاحالا با مصرف گانودرما زگیلهای تناسلیش کاملا از بین بره و آزمایش هم داده باشه و منفی باشه؟؟؟
  ممکنه شماره ای یا ایمیلی ازش بدید که مستقیم صحتش رو از خود شخص بپرسیم؟؟
  چون تا جایی که من تحقیق کردم تا حالا هیچ پزشکی یا هیچ دانشگاه یا مجله معتبری تاثیر ابن ماده رو روی درمان قطعی HPV تایید نکرده.

  • بله همونطور که می فرمایین هیچ مقاله ی رسمی تا به حال مبنی بر اینکه گانودرما میتواند منجر به درمان زگیل تناسلی شود منتشر نشده ولی اینکه گانودرما میتواند باعث تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن بشود موضوع اثبات شده ای هست و ما امروزه میدونیم که تنها راه کنترل و درمان زگیل تناسلی تقویت سیستم ایمنی بدن هست پس در نتیجه مصرف گانودرما چون می تواند منجر به تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن بشود میتواند بر روی کنترل و یا دفع ویروس HPV از بدن نیز موثر عمل بکند

   جهت دریافت مشاوره دقیق تر لطفا با شماره تلفن قرار داده شده در سایت تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ اقدام بکنید

   • سلام وقت بخیر من الان ۲ماه هست که قهوه گانودرما سوپریم وموکا استفاده میکنم هیچ تعسیری نداشته و اینا همش دروغه

    • نکته ی اول اینکه ۲ ماه اصلا زمان کافی برای مصرف محصولات حوزه ی گانوتراپی نیست و حداقل زمان مصرف ۶ ماه در نظر گرفته میشه

     نکته ی دوم قهوه ی گانودرما در حال حا۱ر در ۴ طعم عرضه میشه که باید شرایط مصرف کننده و دلیل استفاده ی اون از محصول مشخص بشه تا طعم مناسب و مطلوب تر رو مصرف بکنه

     نکته ی سوم در رابطه با مشاوره ی گانوتراپی هست که باید به شما داده بشه تا بر اساس اون اقدام به مصرف محصول بکنید و نوشیدن قهوه و استفاده از محصول بدون شیوه ی صحیح مصرف، دوز مصرفی مناسب و مشاوره ی گانوتراپی عملا بی فایده خواهد بود

     نکته ی چهارم مرکزی که محصول رو از اون تهیه کردین هست که آیا معتبر هست و محصول اصلی رو به شما داده یا محصول رو از یک دلال در اینستاگرام یا از یک سایت واسطه ای و فروشگاهی مثل ترب، کالا اکسیر و … تهیه کردین که معمولا محصولات تاریخ گذشته و یا غیر اصلی و دستکاری شده رو عرضه می کنند

     پس در نتیجه با خرید محصول از مراکز معتبر عرضه ی این محصول و دریافت مشاوره ی تخصصی گانوتراپی متناسب با خودتون و مشکلی که به خاطرش دارین از محصول استفاده می‌کنید، احتمال ضرر های مالی، زمانی و سلامتی رو به صفر برسونید و از محصولی که تمام تاییدیه های داخلی و حتی بین المللی حوزه ی سلامت و غذایی رو داره، ایراد نگیرید

 • سلام ببخشید من از قهوه گانودرما واسه بیماری زیگیل تناسلی استفاده میکنم. بعد صابون عصاره گانودرماهم بهم دادن واسه رفع زیگیل از صابونش باید چه جوری استفاده کنم؟!؟

  • صابون بیشتر برای شستشوی دست و صورت استفاده میشه و مهم این هست که سیستم ایمنی بدنتون رو تقویت کنید تا ویروس در بدن ضعیف بشه و زائده ها برطرف بشن
   جهت مشاوره ی دقیق تر لطفا با شماره تلفن قرار داده شده در داخل سایت تماس بگیرید و یا با همان شماره از طریق واتس اپ پیام بدهید

  • تاثیر گانودرما در افراد مختلف متفاوت هست و مصرف این محصول در افراد مختلف بازه های زمانی متفاوتی رو هم شامل میشه بنابراین نمیشه زمان دقیقی رو مشخص کرد برای هرکس ولی حداقل زمان مصرف ۶ماه در نظر گرفته میشود

 • سلام وقت بخیر
  من تقریبا ۴۵ روز هست که دارم از قهوه سوپریم و هات چاکلت گانودرما از هرکدام روزی یک عدد که در مجموع روزانه دو ساشه استفاده میکنم
  سوال من اینه آیا زمان مصرف مهم هست مثلا من یه روز ساعت ۱۰ خوردم یه روز ساعت ۱۲ میخورم عصر ساعت ۵ خوردم یه روز ساعت ۷ عصر خوردم آیا این مشکلی در تاثیرش ایجاد میکنه؟
  سوال دوم : من تقریبا در عرض این ۴۵ روز شده ۵ روز کلا نتونستم مصرف کنم و یا ۵ روز به جای ۲ ساشه ۱ ساشه استفاده کردم آیا این در روند بهبود تاثیر میزاره؟
  سوال سوم : منظورتون از بعد ۱۰۰ روز باید ریکاوری بشیم چیست؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • به صورت کلی ایرادی نداره ولی اگر بتونید روزانه در یک بازه ی زمانی مشخص ساشه ها را میل کنید خیلی بهتر است ( به عنوان مثال هر روز بین ساعت ۹تا۱۰ صبح میل کنید)
   اگر وقفه نیفته بین مصرفتون گانودرما میتواند موثرتر عمل کند
   بعد از ۱۰۰ روز مصرف گانودرما بهتر هست که به مدت ۱هفته الی ۱۰ روز مصرف گانودرما را قطع کنید تا بدن بتونه ریکاوری کنه و بعد از این مدت دوباره مصرف رو شروع بکنید

  • بله افراد زیادی با مصرف گانودرما نتیجه های قابل قبولی گرفتند اما یادمون باشه گانودرما دارو نیست و یک مکمل غذایی میباشد پس نباید ازش انتظازات دارویی داشته باشیم

 • سلام ممنون از سایت عالیتون
  ی سوالی در اینجا واسم پیش امد دوره های مصرف قهوه گاندروما چند ماه میشه استفاده کرد ؟

  • مدت زمان مصرف محدودیتی ندارد و حداقل ۶ماه در نظر گرفته میشود
   یادتون باشه هر ۱۰۰ روز مصرف نیاز به ۱هفته الی ۱۰ روز ریکاوری دارد

  • سلام، گانودرما کااااملا بدن رو از ویروس پاک میکنه و درمان میشه؟؟؟ یا این که فقط پیشگیری و کنترل هست؟
   برای دختری که باکره هست آزمایش hpv باید به چه صورت انجام بشه؟ چون ازمایشگاه ها مسئولیت قبول نمیکنند

   • تنها راه دفع و یا کنترل ویروسها در بدن از جمله ویروس HPV تقویت سیستم ایمنی بدن میباشد چراکه این سیستم ایمنی بدن هست که باید ویروس را از بدن دفع کند و یا فعالیت ویروس در بدن را محدود کند و به نوعی آن را کنترل کند. پس با مصرف قهوه های گانودرما شما درواقع به سیستم ایمنی خود برای غلبه بر بیماری کمک میکنید

  • گانودرما به صورت خالی و فرآوری نشده اگر مصرف بشود میتواند به کبد و سایر اندامهای حیاتی بدن آسیب جدی وارد بکند. ولی به صورت فرآوری شده که بهترین نوع فرآوری آن ترکیب با قهوه و کاکائو می باشد میتواند تاثیرات مثبت زیادی از جمله سمزدایی و تقویت سیستم ایمنی بدن را به همراه داشته باشد.
   البته لازم به ذکر است که به دلیل خاصیت سمزدایی گانودرما بعد از مصرف افراد با برون ریزی هایی از جمله خلت، تعریق، حالت تهوع، خارش و التهابات پوستی، جوش و … مواجه بشوند که در افراد مختلف متفاوت بوده و نمیتوان آنها را عوارض مصرف تلقی کرد بلکه نشونه هایی از سمزدایی و پاکسازی بدن می باشند

   • سلام من یک هفته صبح وعصر استفاده کردم عوارض اینجا نوشتید نداشتم خوشبختانه این یعنی چه یاقهوه من اصلی نبوده یا من سموم نداشتم البته من برای کاهش وزن گرفتم هنوز کاهش وزن چشمگیری پیدا نکردم ولی مزه خوب وتلخی قابل تحملش خیلی نظرم جلب کرد اشتهام کمتر شده ومیل به پرخوریم هم فکرمیکنم کمتر شده

    • گانودرما به عنوان یک سمزدای قوی عمل میکنه که مصرف اون باعث برون ریزی های ناشی از سمزدایی میشه که این برون ریزی ها در افراد مختلف به شکلهای متفاوتی نمایان میشه از جمله جوش، خلط، حالت تهوع، تعریق و یا از طریق ادرار و مدفوع میتونه دفع بشه

    • سلام ممنون واسه این سایت عالیتون
     ی سوالی واسم پیش امد دوره مصرف کافه سوپریم گانودرما چند ماه میشه استفاده کرد؟
     و هر بسته واسه چند روز قابل استفاده هستش ؟

     • هر بسته محتوی ۲۰ ساشه است که حداکثر برای مصرف ۲۰ روز و حداقل برای مصرف ۱۰ روز مناسب هست. مدت زمان مصرف محدودیتی ندارد و حداقل ۶ماه در نظر گرفته میشود
      یادتون باشه هر ۱۰۰ روز مصرف نیاز به ۱هفته الی ۱۰ روز ریکاوری دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.