گانودرما و بیخوابی

گانودرما و بیخوابی

بیخوابی یکی از مشکلات شایع در بین جوامع صنعتی و ماشینی مدرن امروزی بوده که بسیاری به آن دچار هستند، و امروزه عوامل بسیاری بر کیفیت و اندازه مناسب خوابیدن در انسان موثر بوده و متواند باعث به وجود آمدن بیخوابی در افراد مختلف شود.
در ادامه به بررسی گانودرما و بیخوابی میپردازیم، با دلایل مختلف بیخوابی آشنا شده و نحوه تاثیرگزاری گانودرما بر روی آن را بررسی خواهیم کرد.

گانودرما چیست

گانودرما به عنوان یک قارچ شگفت انگیز با خواص فراوان در دنیا شناخته میشود که بخاطر دارا بودن ترکیبات منحصر بفردی که دارد میتواند بر روی کمک به درمان و پیشگیری ۳۰ نوع مختلف بیماری تاثیر مستقیم بگذارد.
از طرفی وجود منابع غنی از ویتامین ها، پروتئین و املاح معدنی مورد نیاز بدن در درون این قارچ باعث شده تا افراد بسیاری از جمله ورزشکاران حرفه ای برای بالا بردن راندمان و همچنین تقویت قوای جسمانی خود، از گانودرما به عنوان یک مکمل غذایی خوب و کار آمد استفاده بکنند.

بیخوابی چیست

وقتی خواب هستید امواج مغزی شما بین حالت تند ( فرکانس بالا ) و کند ( فرکانس پایین ) متناوب هستند. در طول مرحله موج کوتاه بدن شما انرژی لازم برای خود را می سازد. و در طول مرحله تند ذهن استراحت کرده و انرژی ذهنی را احیا می کند. دقیقا در همین مرحله است که خواب می بینید.
اما وقتی دل مشغولی های زیادی دارید، ذهن تمام شب در همان مرحله موج تند می ماند. ذهن نمی تواند وارد مرحله موج کوتاه شود و شما نمی توانید بخوابید.

بعد از مصرف قرص خواب موج مغزی تند مسدود می شود. همین مسئله باعث می شود دیگر به هیچ چیز ناراحت کننده و استرس آور فکر نکنید.
قرص خواب باعث می شود مغز تمام شب در مرحله موج کند بماند. به این ترتیب می توانید بخوابید اما این روش بیخوابی شما را حل نمی کند. زیرا بدنمان انرژی خود را به دست می آورد ولی مغزمان نمیتواند استراحت کند و به همین خاطر در روز بعد احساس می کنید نمی توانید تمرکز کنید و مانند قبل هوشیار نیستید.

دلایل بیخوابی

مهمترین دلایل بی خوابی عبارتند از :

  • حرارت بالای بدن به خصوص در قلب، کبد و کلیه
  • ضعف کلیه ها
  • یائسگی
  • عدم توازن و ضعف در سیستم عصبی
  • عدم توازن در سیستم هورمونی

گانودرما و بیخوابی

کنترل اصلی انسان روی ریتم خواب توسط غده پینه آل یا پنبه ای مغز انجام میشود. این غده هورمون ملاتونین را ترشح می کند که ما را به خواب می برد. بخاطر فاکتورهای متعددی مانند استرس و رژیم غذایی ناسالم سطح ملاتونین کاهش می یابد و این مسئله باعث بیخوابی و سیستم ایمنی ضعیف می شود.

تاثیر گانودرما بر بیخوابی

خواص قارچ گانودرما از جمله دارا بودن مقادیر زیاد پلی ساکارید می تواند بصورت طبیعی عملکرد غده پینه آل را تقویت کند. زمانیکه عملکرد این غده طبیعی باشد هورمون ملاتونین بصورت عادی ترشح می شود. در نتیجه، مشکل بیخوابی حل می شود.
همچنین گانودرما می تواند سیستم عصبی نامتعادل و ضعیف را تنظیم کند. به همین خاطر، به بهبود بیخوابی ناشی از سیستم عصبی ضعیف هم کمک بسیاری می کند.

در لینک زیر یکی از مقالات دانشگاهی بین المللی مرتبط با گانودرما و بیخوابی را مشاهده خواهید فرمود.

مطالعات درباره پلی ساکاریدهای گانودرما لوسیدوم

تهیه و مصرف گانودرما

امروزه گونه های بسیاری از قارچ گانودرما در دنیا و در کشور خودمون ایران کشف و شناسایی شده است که اکثر آنها غیر قابل استفاده میباشند.
در میان این تنوع گونه ای شناخته شده از گانودرما، گونه ی لوسیدومِ گانودرما ارزشمندترین و بهترین گونه ی قابل مصرف گانودرما میباشد که فقط در کشور چین قابلیت کشت و رشد دارد.

در کشور ما ایران درحال حاضر شرکت دکتر بیز تنها کمپانی میباشد که اقدام به تولید فرآورده های گانودرما لوسیدوم آن هم به صورت کاملا استاندارد کرده است.

خرید گانودرما

قهوه گانودرما و بیخوابی

طبق جدیدترین تحقیقاتی که در رابطه با روشهای مختلف مصرف گانودرما در دنیا انجام شده، موثرترین و بهترین روش مصرف گانودرما، ترکیب آن با قهوه میباشد.

قهوه به دلیل دارا بودن کافئین، آنتی اکسیدان و ترکیبات طبیعی حود  میتواند جذب گانودرما را در بدن سریعتر کند و با اضافه کردن خواص مضاعف به آن، قدرت اثر بخشی گانودرما را افزایش دهد.

خرید قهوه گانودرما

گانودرما و سایر بیماری ها

گانودرما میتواند کاربرد بسیار وسیع تر و گسترده تری نسبت به اثر بخشی بر روی بیخوابی داشته باشد. طبق تحقیقاتی که بر روی این قارچ پرخاصیت انجام شده، گانودرما میتواند بر روی پیشگیری و کمک به درمان ۳۰ بیماری تاثیر گذار باشد که در زیر نام چندی از این بیماری ها را مشاهده میکنید:

ganuderma.ir

درباره گانودرما دات آی آر

سایت تخصصی ganuderma.ir به عنوان اولین و معتبرترین سایت تخصصی و فروشگاه محصولات معتبر گانودرما در ایران شناخته میشود که با فراگیری جدیدترین علوم حوزه ی گانوتراپی و دارا بودن تیم مشاوره و پشتیبانی مجرب اقدام به توزیع هر چه مطلوبتر و حرفه ای تر فرآورده های گانودرما آن هم به شکلی کاملا مستقیم و بدون واسطه می نماید. ضمنا سایت ganuderma.ir اصل بودن و مجوز دار بودن محصولات عرضه شده خود را تضمین می نماید.

همه ی شما عزیزان از این پس میتوانید با ثبت سفارش از ganuderma.ir عضو باشگاه مشتریان ما با نام “گانو اکانت” شده و علاوه بر دریافت امتیازات و خدمات مخصوص اعضای باشگاه، سلامتی را به خود و عزیزانتان هدیه دهید.

برخی از مهمترین ویژگیهای کلیدی ganuderma.ir :

  • تخفیف های باورنکردنی مخصوص اعضای باشگاه مشتریان
  • مشاوره تخصصی و دوره ای (حین مصرف) مخصوص اعضای باشگاه مشتریان
  • مشارکت در فروش: پرداخت پورسانت معرفی مخصوص اعضای باشگاه مشتریان
  • پیشنهاد های ویژه که از طریق پیامک مطلع خواهید شد

و برنامه هایی که به زودی افتتاح می شود…

اطلاع از اخبار از طریق پیامک:
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.